

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Proeictor cu senzor cu o durata foarte lunga de viata pana la 50 000 h.Zona de captare poate fi reglata atat orizontal cat si vertical in functie de conditiile locale si delimitata cu ecrane de protectie inchise.Setare simpla a timpului de iluminare si valorile pragului crepuscular printr-un regulator rotativ.Raza de rotire a senzorului este 80 ° orizontal, 150 ° vertical.Unghiul de acoperire: 240 °.Setare timp: 10 s - 15 min.Reglare crepusculara: 2 - 1000 lx.Inaltimea recomandata de montare: 2m.Detectie: pana la 12 m
| Tip | De perete |
|---|---|
| Cu senzor mișcare | Da |
| Putere | 230V |
| Culoare | Negru |
| Culoarea luminii | Alb natural |
| Loc | Grădină și alei |
| Funcție | Tehnologie LED/Cu senzor |
| Grad de protecție ip | IP44 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 20,5 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 15 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 120 W |
| Temperatură de culoare | 4000 K |
| Flux luminos total | 1760 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Durata medie de viață a sursei | 50000 h |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 15 W |
| Stil | Altele |
| Series | REFLECTOR Steinel, LS150LED Steinel |
| Producător | Steinel |

De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, - montare sol, cu senzor mișcare
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding, - montare sol, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding, suspendat, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De perete, de 230V, din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stoc
De perete, de 230V, din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, - montare sol, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, cu finisaj din bronz / alamă, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, cu finisaj din bronz / alamă, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stoc
- montare sol, de 230V, din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
- montare sol, cu senzor mișcare, de 230V
În stoc
- montare sol
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stoc
- montare sol, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Cu senzor mișcare, din metal
În stocLivrare gratuită


- montare sol
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, - montare sol, cu senzor mișcare
În stoc
- montare sol, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V, din metal
În stoc
De perete, cu finisaj din bronz / alamă, de 230V
Disponibil în 5 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Tip încastrat, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită