Compară prețurile celor 2 e-shop-uri de la 439,9 RON la 637 RON:
GLOBO 48389-40 - Plafonieră LED DANI cu telecomandă, 40W, 230V
Oferte recomandate
Alege dintre 2 magazine cu prețuri de la 439,9 RON până la 637 RON:
Acum este un moment bun pentru a cumpăra, prețul este în prezent cu 102,4 RON mai mic decât media.
Vezi istoricul prețurilorIstoricul prețurilor
- 26.05.2026 - 542,3 RON
- 25.02.2026 - 542,3 RON
- 26.11.2025 - 541,26 RON
- 20.11.2025 - 567,3 RON
- 26.05.2026 - 439,9 RON
- 25.02.2026 - 439,9 RON
- 26.11.2025 - 439,9 RON
- 20.11.2025 - 439,9 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Descrierea produsului
Corp de iluminat de tavan DANI.Reglabil în trei trepte.Posibilitatea de a seta temperatura de culoare a luminii de la alb cald la alb rece.Telecomandă inclusă.
Specificații
| Stil | Modern |
|---|---|
| Tipul de bec recomandat | LED |
| Tip control | La distanță |
| Putere | 230V |
| Formă | Rotundă |
| Amplasare | Living și dormitor |
| Număr surse de iluminat | Unu |
| Culoarea luminii | Rece |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 40 W |
| Durata medie de viață a sursei | 30000 h |
| Temperatură de culoare | 2700-6500 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Flux luminos total | 3100 lm |
| Tip | Plafonieră |
| Funcție | Tehnologie LED/Control la distanță/Luminozitate reglabilă cu telecomanda |
| Echivalent cu un bec convențional | 215 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 40 W |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 40 W |
| Series | UP WHITE Globo, DANI Globo |
| Producător | Globo |
Produse similare

Osram - Plafonieră LED ORBIS SPIRAL LED/63W/230V albă
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED Rabalux LED/48W/230V
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED NEGAN LED/24W/230V 4000K Rabalux 71019
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Prezent 71316 - LED plafonieră OMNIA LED/36W/230V
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Eglo 99462 - Plafonieră GRIMALDINO 2xE27/28W/230V
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Osram - Lampă LED de tavan ORBIS DUBLIN, 36 W, 230 V, Ø 49 cm, argintiu
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Osram - Plafonieră LED ORBIS SPIRAL, 37W, 230V, albă
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED ORBIS SPIRAL LED/37W/230V Ledvance
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED LEON LED/48W/230V cu telecomandă
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
Osram - Plafonieră LED ORBIS SPIRAL LED/27W/230V, Ø 40 cm, albă
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Plafoniera LED moderna 38cm RANDO THIN cafenie NVL-9353833
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED Ledvance ORBIS SPIRAL LED/42W/230V
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED dimabilă Globo 416080WD4R-CCT DORO LED/40W/230V 2700-6500K + telecomandă
Din lemn, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Eglo 32951 - Plafonieră PASTERI 5xE27/60W/230V
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Searchlight 37121CP - Plafonieră LED reglabilă, specificații: LED/18W/230V, 3000K, 35x45 cm
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Plafoniera LED moderna cu telecomanda SONNY 24W
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Duolla - Plafonieră AVIGNON 1xE27/15W/230V d. 50 cm bej
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED KERN LED/15W/230V d. 29 cm
- bec tip LED, cu întrerupător, de 230V
În stoc
Plafoniera LED RGB dimabila cu telecomanda XAVER
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED dimabilă BRIENNA LED/36W/230V Globo 48552D + telecomandă
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
Eglo 97965 - Plafonieră LED PALMITAL 2xLED/10W/230V
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED dimabilă SONIC 24W/230V 3000-6000K Ø 40 cm albă + telecomandă
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
Plafonieră JONAS 1xE27/60W/230V d. 26 cm aurie
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
KAMELIA KM 2 PE - Plafoniera 2xE27/60W/230V
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Eglo 98895 - Plafonieră LED dimabilă ZUBIETA-A LED/24W/230V cu DO
Din metal, din plastic, în stil modern
În stocLivrare gratuită
LED plafonieră SMART GALAXY LED/24W/230V gri/alb cu dimmer + DO
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED dimabilă BRIENNA LED/36W/230V Globo 48552D1 + telecomandă
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
Ondaluce - Plafonieră LED dimabilă ROSE LED/60W/230V 50 x 54 cm aurie
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Rabalux HECATE 2604 - Plafonieră LED, 40 W, 230 V
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED ORBIS BERLIN LED/16W/230V argintiu Ledvance
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stoc
Argon 2536 - Plafonier DARLING 6xE27/15W/230V, pr. 75 cm, negru
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED dimabilă GARNET SCENE SWITCH LED/30W/230V 2700K Philips
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuităCele mai bune produse de la Luminam.ro

Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/24W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/36W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Aigostar - Aplica LED pentru oglindă de baie, 12W, 230V, 4000K, 60 cm, IP44, negru
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
SET 6x bec LED Philips GU10/4,6W/230V 2700K
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED cu senzor pentru baie NIVERA LED/24W/230V IP54 d. 30 cm alb + telecomandă
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
SET Bec 3x LED Philips A60 E27/8W/230V 2700K
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
SET 6x Bec LED Philips E14/5,5W/230V 2700K
Seturi de
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED pentru baie ULTRA SLIM, 12W, 230V, Ø 22,5 cm, auriu, IP54
Cu protecție IP44
În stoc
Bec LED pentru piscină LED/25W/12V IP68 6500K
Din sticlă, de 12V, freestanding
În stocLivrare gratuită
Panou LED RGBW dimabil încastrat Aigostar MESH LED/36W/230V 60x60 cm
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Lampă de noapte LED reglabilă cu ceas KAJA LED/1,3W/5V 3000K
În stoc
Element de încălzire de exterior Nedis HTPA21BKW SmartLife 600/1200W/230V Wi-Fi Tuya IP24
Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED dimabil SLIMFRAME WOOD LED/58W/230V 124x33,7 cm + telecomandă inclusă
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Radiator de exterior 100W/2000W/230V IP65 Nedis HTPA30ESS + telecomandă
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
Cuier de perete cu LED Eglo 99596 CIVITATE LED/18W/230V
De perete, de metal
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23688/DUB2 - Ceas LED cu senzor de mișcare, alimentare 1xAA, Ø 32 cm, stejar
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Solight IR04 - Încălzitor cu infraroșu suspendat, 2000 W / 230 V, IP24
Suspendată
În stocLivrare gratuită









