
Set de 3 spoturi îngropate negre GU10 AR111 fără bordură 2 lumini - Oneon
Orientabil, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Markslöjd pe care îl avem în stoc la prețul de 565.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Finisaj de suprafață | Bronz/alamă |
|---|---|
| Putere | 230V |
| Tip | Aplicate |
| Material | Metal |
| Culoare | Negru |
| Formă | Rotund |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Soclu | E14 |
| Becuri incluse | NU |
| Număr de becuri | 3 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 40 W |
| Stil | Vintage |
| Loc | Cameră de zi |
| Series | FJÄLLBACKA Markslöjd |
| Producător | Markslöjd |

Orientabil, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, încastrat, cu finisaj din bronz / alamă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, smart
În stocLivrare gratuită
Orientabil, în stil modern, - bec tip LED
În stoc
Orientabil, - bec tip LED, - bec tip halogen
În stoc
Aplicat, din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Orientabil, în stil modern, încastrat
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Orientabil, - bec tip LED, încastrat
În stoc
Orientabil, în stil modern, încastrat
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil industrial
În stoc
Aplicat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, cu finisaj din cupru, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, în stil rustic, de 230V
În stoc
În stil modern, în stil scandinav
În stocLivrare gratuită
Aplicat, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Orientabil, în stil modern, încastrat
În stoc
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
În stil modern, din metal
În stoc
Aplicat, orientabil, smart
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stoc
De 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Aplicat, orientabil, de 230V
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Robot
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Electrice
În stoc