
Lampă de masă bronz reglabilă - Parte
De birou, în stil modern, cu întrerupător
În stocPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Lampă LED elegantă de masă, realizată din aluminiu periat. Funcția de reglare a luminozității în 3 trepte. Comutarea și modificarea luminozității se realizează prin atingerea cu degetul. Temperatură ajustabilă a luminii: 3000 K (alb cald), 4.500 K (alb neutru), 6.000 K (alb rece). Alimentare: intrare: c.a. 100–240 V, ieșire: c.c. 12 V. Lampa este prevăzută cu un conector USB pentru încărcarea telefonului (5 V, 1.000 mA). Ideal pentru birouri, ateliere, noptiere etc.
| Stil | Modern |
|---|---|
| Tipul de bec recomandat | LED |
| Tip control | Întrerupător |
| Model | De birou |
| Material | Metal |
| Cu dimmer | Da |
| Lățime | Lăţime |
| Culoarea luminii | Caldă, Neutră, Rece |
| Culoare | Alb |
| Tip de fișă de curent | C |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 7 W |
| Temperatură de culoare | 3000-6000 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Flux luminos total | 400 lm |
| Tip | Lampă de masă |
| Funcție | Întrerupător pe corpul produsului/Control tactil/Tehnologie LED |
| Echivalent cu un bec convențional | 30 W |
| Tensiune | 100-240 V/12 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 7 W |
| Loc | Cameră de lucru/Dormitor/Cameră de zi |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 7 W |
| Series | DISPLAY Solight, DISPLAY Brilagi |
| Producător | Solight |

De birou, în stil modern, cu întrerupător
În stoc
De birou, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, cu întrerupător
În stoc
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, cu întrerupător
În stoc
De birou, în stil modern, cu întrerupător
În stoc
- bec tip LED, cu întrerupător, din metal
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
De birou, pentru noptiere, în stil modern
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De birou, cu întrerupător, în stil industrial
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător
În stoc
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, în stil rustic
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, din metal
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
De birou, cu întrerupător, din metal
În stoc
În stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, cu întrerupător
În stoc
De birou, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stoc
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, cu întrerupător
În stoc
Cu întrerupător, din metal, cu dimmer
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Robot
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită