


Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Se poate alege dintre 5 culori pentru lumină. Bază anti-alunecare cu întrerupător tactil care face posibilă reglarea continuă a luminozității. Flexibilitate maximă – braț flexibil, bază rotativă și cap înclinabil. Portul de alimentare USB poate fi utilizat nu numai pentru încărcarea telefoanelor (5 V, 1.000 mA). Dimensiunile bazei: 12,5 x 20 cm.
| Stil | Modern |
|---|---|
| Tipul de bec recomandat | LED |
| Tip control | Întrerupător |
| Model | De birou |
| Cu dimmer | Da |
| Culoarea luminii | Caldă, Neutră, Rece |
| Culoare | Alb |
| Funcție | Întrerupător pe corpul produsului/Control tactil/Tehnologie LED |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Loc | Cameră de lucru/Dormitor |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 12 W |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Flux luminos total | 700 lm |
| Tip | Lampă de masă |
| Echivalent cu un bec convențional | 50 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 12 W |
| Tip de fișă de curent | C |
| Temperatură de culoare | 3000-6000 K |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 12 W |
| Metodă de conectare | USB/Pentru priză |
| Series | DISPLAY Solight |
| Producător | Solight |

De birou, pentru noptiere, în stil modern
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
De birou, pentru noptiere, în stil modern
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De birou, cu întrerupător, din metal
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
De birou, pentru noptiere, în stil modern
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De birou, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
De birou, cu întrerupător, din metal
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De birou, în stil modern, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De birou, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, cu întrerupător
În stoc
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stoc
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, din plastic
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stoc
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stoc
De birou, pentru noptiere, în stil modern
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, cu întrerupător, cu dimmer
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
De birou, pentru noptiere, în stil modern
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stoc