Compară prețurile celor 2 e-shop-uri de la 130 RON la 160 RON:
Eglo 97045 - Lampă de masă LED reglabilă LA SECA LED/1,8W/230V, negru
Oferte recomandate
Alege dintre 2 magazine cu prețuri de la 130 RON până la 160 RON:
Descrierea produsului
Lampa de masa moderna, potrivita pentru a fi folosita in orice loc.Lampa este dimmabila cu ajutorul intrerupatorului cu touch de pe corpul lampii.Temperatura de culoare optionala de la 3000K la 5000K.Alimentata cu baterie, care este inclusa in pachet (1x Li-ion; 1200mAh).Lampa se poate incarca cu ajutorul cablului USB.
Specificații
| Stil | Modern |
|---|---|
| Tipul de bec recomandat | LED |
| Tip control | Întrerupător |
| Model | De birou |
| Cu dimmer | Da |
| Culoarea luminii | Caldă |
| Loc | Cameră de lucru/Dormitor/Cameră de zi |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 1,8 W |
| Durata medie de viață a sursei | 25000 h |
| Temperatură de culoare | 3050 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 3 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Flux luminos total | 170 lm |
| Tip | Lampă de masă |
| Funcție | Control tactil/Tehnologie LED/Luminozitate reglabilă treptat |
| Echivalent cu un bec convențional | 15 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 1,8 W |
| Metodă de conectare | Pentru priză |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 1,8 W |
| Tip de fișă de curent | C |
| Series | LA SECA Eglo |
| Producător | Eglo |
Produse similare

Lampă de masă Globo 50210146X NORIN 1xE14/40W/230V
De birou, din lemn, pentru noptiere
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Rabalux 4255 - Lampa de masa CLARK 1xE27/40W/230V
De birou, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lucide 18671/07/30 - Lampă de birou LED reglabilă ZOFT LED/7W/230V neagră
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Veioza/Lampa de masa design natural lemn NORIN
De birou, din lemn, pentru noptiere
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lampă de masă Argon 3197 EUFRAT 1xE27/15W/230V
De birou, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
EGLO 90874 - Lampa de masa FIRMO 1xE27/40W
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Eglo 95194 - Lampa de masa ALMEIDA 2xE14/40W/230V
De birou, în stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lampă de masă Rabalux 74278 HATICE 1xE14/15W/230V
De birou, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Veioza Erysan Crem-Stejar 22x32cm
De birou, din lemn, pentru noptiere

Lampă de masă LESLEY 1xGU10/35W/230V Lucide 03525/01/30
De birou, în stil modern, - bec tip halogen
În stocLivrare gratuită
Eglo 97914 - Lampă de masă LED COGNOLI LED/3,2W/230V negru
De birou, în stil modern, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lampă LED de masă dimabilă cu conector USB LED/12W/230V neagră Solight WO37-B
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Lampă LED tactilă dimabilă de masă Rabalux 74198 ISAK LED/9W/230V
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Lampă de masă Rabalux 74018 FARELIA 1xE14/10W/230V
De birou, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lampă LED tactilă dimabilă de masă Globo 58271B PATTAYA LED/9W/230V negru
De birou, în stil modern, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lampă de masă PINUS 1xE27/40W/230V alb/wood
De birou, din lemn, pentru noptiere
În stocLivrare gratuită
Lampă de masă modernă neagră fără abajur - Simplo
De birou, în stil modern, cu întrerupător
În stoc
Jupiter 1712 - Lampă de masă ELFA 1xE14/40W/230V alamă
De birou, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lampă de masă Lucide 47500/81/11 GITTA 1xE14/40W/230V neagră
De birou, în stil modern, cu întrerupător
În stoc
Veioza/Lampa de masa LED TWIST 3-STEP DIMM BK
De birou, în stil modern, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lampă de masă RING 1xGU10/40W/230V neagră Sollux SL.1091
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Eglo 43428 - Lampă de masă HORNWOOD 1 1xE27/28W/230V
De birou, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lampă de masă Searchlight EU86531BK BUCKLOW 1xE27/60W/230V alamă
De birou, pentru noptiere, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Globo 58400S - LED Lampă de masă dimmabilă BULLA LED/5W/230V
De birou, în stil modern, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lampă de masă LED dimabilă Globo 58422B URSINO LED/8W/230V
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Lampă de masă LED dimabilă Globo 58423 URSINO LED/8W/230V
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Lampă de masă MARCELLO 1xE27/60W/230V
De birou, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Veioza, lampa de masa clasica design italian 1825
De birou, în stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Brilo - Lampă de masă PIXA 1xE14/25W/230V, bej
De birou, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lampă de masă MARCELLO 1xE27/60W/230V
De birou, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Globo MITTI 58376B - Lampă de masă LED RGB cu reglare a intensității, LED/8W/230V + LED/2W
De birou, în stil modern, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Halo Design 746163 - Lampă LED reîncărcabilă, cu intensitate reglabilă, MINI STEPP, LED/1,8W/1600 mAh, IP44, crom
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuităCele mai bune produse de la Luminam.ro

Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/24W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/36W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Aigostar - Aplica LED pentru oglindă de baie, 12W, 230V, 4000K, 60 cm, IP44, negru
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED cu senzor pentru baie NIVERA LED/24W/230V IP54 d. 30 cm alb + telecomandă
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Brilagi - Corp de iluminat LED pentru baie ULTRA SLIM, 12W, 230V, Ø 22,5 cm, auriu, IP54
Cu protecție IP44
În stoc
Bec LED pentru piscină LED/25W/12V IP68 6500K
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Lampă de noapte LED reglabilă cu ceas KAJA LED/1,3W/5V 3000K
În stoc
Alarmă cu senzor de mișcare fără fir 6xAA albă Nedis ALRMMW20WT
În stoc
Element de încălzire de exterior Nedis HTPA21BKW SmartLife 600/1200W/230V Wi-Fi Tuya IP24
Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED dimabil SLIMFRAME WOOD LED/58W/230V 124x33,7 cm + telecomandă inclusă
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23688/DUB2 - Ceas LED cu senzor de mișcare, alimentare 1xAA, Ø 32 cm, stejar
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Radiator de exterior 100W/2000W/230V IP65 Nedis HTPA30ESS + telecomandă
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23712/DUB/BAT2 - Ceas LED reglabil cu senzor, LED/1xAA, diam. 32 cm, stejar
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Puzzle mecanic 3D din lemn, glob strălucitor RoboTime
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Set de 3 becuri LED vintage Philips B35, E14, 4,3 W, 230 V, 2700 K
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Nedis WIFIVCL002CBK - Aspirator robot Wi-Fi Tuya cu mop, negru + DO
Robot
În stocLivrare gratuită
Eglo 98451 - Iluminare LED RGB dimabilă pentru baie, 15,6W/230V, IP44 + telecomandă
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Lustr LED pentru copii OXFORD 5xE27/15W/230V montat pe tavan
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită

