Compară prețurile celor 3 e-shop-uri de la 149,9 RON la 206 RON:
Azzardo AZ2846 - Plafonieră LED MANE/10W/230V
Oferte recomandate
Alege dintre 3 magazine cu prețuri de la 149,9 RON până la 206 RON:
Descrierea produsului
Produs direct de la producător Azzardo pe care îl avem în stoc la prețul de 149.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
Specificații
| Tipul de bec recomandat | LED |
|---|---|
| Putere | 230V |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 10 W |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Tip | Plafonieră |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Echivalent cu un bec convențional | 60 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 10 W |
| Formă | Rotund |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 90 Ra |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Metodă de montare | Aplicat |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 10 W |
| Stil | Altele |
| Series | MANE Azzardo |
| Producător | AZZARDO |
Produse similare

Spot LED aplicat tavan/plafon MANE auriu
Aplicat, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Spotlight modern negru - Master 70
În stil modern
În stoc
Spot pentru baie CHLOE AR111 1xGU10/15W/230V IP44 negru rotund
De 230V
În stoc
Spot LED aplicat tavan/plafon MANE 30W negru
Aplicat, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Spotlight modern de tavan negru rotativ și înclinabil AR111 - Rondoo Up
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stoc
Spot integrat pătrat negru reglabil - Chuck 111
În stil modern
În stoc
Spot modern îngropat negru GU10 rotund fără rama - Oneon
În stil modern
În stoc
Set de 6 spoturi încastrate moderne negre GU10 rotunde fără ramă - Oneon
În stil modern
În stocLivrare gratuită
Spot integrat negru GU10 AR70 fără rama 2 lumini - Oneon
În stil modern, din metal
În stoc
Set 6 becuri Spot modern încastrat negru reglabil - Chuck 70
În stil modern
În stocLivrare gratuită
Spotlight modern pe șină trifazată auriu - Master 111 Honey
Aplicat, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Maytoni C034CL-01B - Spot FOCUS 1xGU10/10W/230V negru
Aplicat, de 230V
Disponibil în 5 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Spot Philips NIALL 3xGU10/5W/230V negru/alamă
Aplicat, cu finisaj din bronz / alamă, de 230V
În stocLivrare gratuită
Corp de iluminat LED încastrat LED/18W/230V 3000K 11,5x11,5 cm negru
- bec tip LED, încastrat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Spot integrat negru GU10 AR70 fara rama - Oneon
În stil modern, - bec tip LED, din metal
În stoc
Set de 6 spoturi încastrate înclinabile oțel pătrat - Edu
Din metal
În stocLivrare gratuită
Spot CHLOE AR111 1xGU10/50W/230V negru pătrat
De 230V
În stocLivrare gratuită
Spotlight modern negru cu 2 lumini - Master 111
Aplicat, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Spot GRENDEL 4xE14/40W/230V Rabalux 3130
Aplicat, în stil modern, în stil industrial
În stocLivrare gratuită
Spot LUGAR 1xAR111 - GU10/25W/230V
De 230V
În stoc
Lampă spot VALDE 1xGU10/40W/230V
Aplicat, de 230V
În stoc
Spotlight de design negru pătrat AR111 - Box
În stil modern
În stoc
Spot integrat negru GU10 AR111 fără rama - Oneon
În stil modern
În stoc
Set de 6 spoturi încastrate negre GU10 AR111 fără ramă - Oneon
În stil modern, în stil scandinav
În stocLivrare gratuită
Spot de perete METTA 1xE14/40W/230V stejar Rabalux 71151
Aplicat, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Plafoniera cu 2 Spoturi directionabile metal cafea SATELLA
Aplicat, orientabil, din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Spot integrat rotund negru GU10 50mm 2 lumini - Hubs
În stil modern
În stoc
Azzardo AZ1370 - Lampă spot JERRY 2xGU10-ES111/50W/230V
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Set de 6 spoturi încastrate negre AR111 înclinabile și rotative fără ramă - Oneon
În stil modern, în stil scandinav
În stocLivrare gratuită
Spotlight modern încastrat negru GU10 AR111 rotund fără rama - Oneon
În stil modern
În stoc
Spot LED MANE LED/20W/230V Azzardo AZ4153
- bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Plafonieră încastrată TRIMLESS 2xGU10/50W/230V neagră Lucide 09925/02/30
Încastrat, de 230V
În stocLivrare gratuităCele mai bune produse de la Luminam.ro

Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/24W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/36W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Aigostar - Aplica LED pentru oglindă de baie, 12W, 230V, 4000K, 60 cm, IP44, negru
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED cu senzor pentru baie NIVERA LED/24W/230V IP54 d. 30 cm alb + telecomandă
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
SET 6x bec LED Philips GU10/4,6W/230V 2700K
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED pentru baie ULTRA SLIM, 12W, 230V, Ø 22,5 cm, auriu, IP54
Cu protecție IP44
În stoc
SET Bec 3x LED Philips A60 E27/8W/230V 2700K
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
SET 6x Bec LED Philips E14/5,5W/230V 2700K
Seturi de
În stocLivrare gratuită
Panou LED RGBW dimabil încastrat Aigostar MESH LED/36W/230V 60x60 cm
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Lampă de noapte LED reglabilă cu ceas KAJA LED/1,3W/5V 3000K
Cu proiecție
În stoc
Element de încălzire de exterior Nedis HTPA21BKW SmartLife 600/1200W/230V Wi-Fi Tuya IP24
Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED dimabil SLIMFRAME WOOD LED/58W/230V 124x33,7 cm + telecomandă inclusă
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Radiator de exterior 100W/2000W/230V IP65 Nedis HTPA30ESS + telecomandă
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
Solight IR04 - Încălzitor cu infraroșu suspendat, 2000 W / 230 V, IP24
Suspendată
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23688/DUB2 - Ceas LED cu senzor de mișcare, alimentare 1xAA, Ø 32 cm, stejar
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Cuier de perete cu LED Eglo 99596 CIVITATE LED/18W/230V
De perete, de metal
În stocLivrare gratuită
Set de unelte Gola Fieldmann 138 buc.
În stocLivrare gratuită

