Compară prețurile celor 4 e-shop-uri de la 132,7 RON la 178 RON:
GLOBO 58329B - Lampă de masă LED cu intensitate reglabilă TYREL LED/4W/230V
Oferte recomandate
Alege dintre 4 magazine cu prețuri de la 132,7 RON până la 178 RON:
Istoricul prețurilor
- 26.05.2026 - 157,45 RON
- 25.02.2026 - 157,45 RON
- 26.11.2025 - 157,23 RON
- 18.11.2025 - 162,67 RON
- 26.05.2026 - 132,7 RON
- 25.02.2026 - 132,7 RON
- 26.11.2025 - 132,7 RON
- 18.11.2025 - 132,7 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Descrierea produsului
Lampă de birou cu intensitate reglabilă. Control tactil pentru reglarea luminozității în 3 trepte. Afișajul indică data, ora și temperatura. Afișajul poate fi oprit. Lampa include și funcția de alarmă. Bateria reîncărcabilă 1xCR2332 cu o capacitate de 2200mAh este inclusă în pachet. Durata de funcționare a bateriei: 3 ore. Timp de încărcare: 4 - 6 ore. Acest produs conține o sursă de lumină cu clasa de eficiență energetică F.
Specificații
| Stil | Modern |
|---|---|
| Tipul de bec recomandat | LED |
| Tip control | Întrerupător |
| Model | De birou |
| Culoare | Negru |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 4 W |
| Durata medie de viață a sursei | 20000 h |
| Temperatură de culoare | 4000 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Flux luminos total | 250 lm |
| Tip | Lampă de masă |
| Funcție | Luminozitate reglabilă treptat/Control tactil/Pe baterii, incluse |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 4 W |
| Metodă de conectare | Pentru priză/Cu alimentare pe baterii |
| Loc | Cameră de lucru/Cameră de zi/Dormitor |
| Echivalent cu un bec convențional | 20 W |
| Tip de fișă de curent | C |
| Capacitate | 2200 mAh |
| Culoarea luminii | Alb natural |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 4 W |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Durata de viață a bateriei | 3 h |
| Series | OFFICE LAMP Globo, COSMO Globo, TYREL Globo |
| Producător | Globo |
Produse similare

Lampă de masă Duolla LYON 1xE27/15W/230V d. 30 cm crem
De birou, pentru noptiere, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Lampă de masă TYCHO 2xG9/28W/230V neagră Lucide 45574/02/30
De birou, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lampă LED de masă ERMUA LED/4,5W/230V Eglo 98837
De birou, în stil modern, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lampă LED RGB reîncărcabilă de masă cu funcție de acumulator extern LED/12W/5V 2800-6000K negru
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stoc
Lampă de masă PINUS 1xE27/40W/230V alb/wood
De birou, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Lampă de masă LED tactilă reglabilă cu port USB REMUS LED/5W/230V, neagră
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stoc
Ledvance - Lampă de masă DECOR MEMPHIS 3xG9/28W/230V
De birou, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Veioza design industrial, minimalist Lollipop 3L T0035 MX
Cu întrerupător
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lampă LED dimabilă tactilă cu încărcare fără fir OCTAVIA LED/7W/230V neagră
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Lampă de masă Rabalux 74202 PEREZ 1xE27/40W/230V
De birou, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Nordlux - Lampă de perete CODY cu poliță, 1xGU10/15W/230V, neagră
Cu întrerupător, în stil scandinav
În stocLivrare gratuită
Immax 09106L - Lampă de birou LED LUMI, cu dimmer și încărcare wireless QI, LED/7W/230V, negru
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Lampă LED tactilă dimabilă OPTIMUM LED/7W/230V 3000/4000/6000K negru
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lampă de masă TYCHO 2xG9/28W/230V aurie Lucide 45574/02/02
De birou, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lampă LED de masă AYLES 1xGU10/3W/230V Eglo 43749
De birou, în stil modern, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lampă de masă ONLI DENVER 1xE27/22W/230V
De birou, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lampă de masă Globo 15885T DALTON 1xE27ILLU/10W/230V
De birou, în stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Rabalux 74041 - Lampă de birou LED reglabilă AMATO LED/7W/5V 4000K negru
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Lampă de masă Sollux SL.1469 PASTELO 1xG9/8W/230V negru
De birou, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lampă LED de masă dimabilă cu difuzor ROBIN MUSIC LED/7W/230V neagră
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Lampă de masă Sollux SL.1373 WINX 1xGU10/10W/230V negru/crom
De birou, în stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Bec decorativ LED E27 negru 6W 450 lm 3000K
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Veioza Vellum Alb-Auriu 33x60 cm
De birou, pentru noptiere, în stil modern

Lampă de masă ALBA 1xE27/15W/230V crem/pin
De birou, din lemn, pentru noptiere
În stocLivrare gratuită
Lampă LED de masă CODRIALES LED/10,8W/230V Eglo 900633
- bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lampă LED de masă Globo 518901016X DAYTONA 1xE14/5W/230V
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stoc
Eglo 43165 - Lampă de masă LUBENHAM 1xE27/28W/230V
De birou, în stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Osram - Lampă de masă LED DECOR PUCK LED/11W/230V neagră
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Lampă LED de masă dimabilă LED/5W/230V neagră Top Light
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Globo 58457S - Lampă de birou LED tactilă reglabilă HELA LED/1W/3,7V negru
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stoc
Searchlight EU94102NA - Lampă de masă MODISH 1xE27/60W/230V crem
De birou, pentru noptiere, în stil modern
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
GLOBO 58334 - Lampă de masă LED dimabilă SOPHIE LED/6,5W/230V
De birou, în stil modern, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuităCele mai bune produse de la Luminam.ro

Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/24W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/36W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Aigostar - Aplica LED pentru oglindă de baie, 12W, 230V, 4000K, 60 cm, IP44, negru
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED cu senzor pentru baie NIVERA LED/24W/230V IP54 d. 30 cm alb + telecomandă
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
SET 6x bec LED Philips GU10/4,6W/230V 2700K
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
SET Bec 3x LED Philips A60 E27/8W/230V 2700K
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
Brilagi - Corp de iluminat LED pentru baie ULTRA SLIM, 12W, 230V, Ø 22,5 cm, auriu, IP54
Cu protecție IP44
În stoc
SET 6x Bec LED Philips E14/5,5W/230V 2700K
Seturi de
În stocLivrare gratuită
Bec LED pentru piscină LED/25W/12V IP68 6500K
Din sticlă, de 12V, freestanding
În stocLivrare gratuită
Panou LED RGBW dimabil încastrat Aigostar MESH LED/36W/230V 60x60 cm
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Lampă de noapte LED reglabilă cu ceas KAJA LED/1,3W/5V 3000K
Cu proiecție
În stoc
Element de încălzire de exterior Nedis HTPA21BKW SmartLife 600/1200W/230V Wi-Fi Tuya IP24
Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED dimabil SLIMFRAME WOOD LED/58W/230V 124x33,7 cm + telecomandă inclusă
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Radiator de exterior 100W/2000W/230V IP65 Nedis HTPA30ESS + telecomandă
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
Solight IR04 - Încălzitor cu infraroșu suspendat, 2000 W / 230 V, IP24
Suspendată
În stocLivrare gratuită
Cuier de perete cu LED Eglo 99596 CIVITATE LED/18W/230V
De perete, de metal
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23688/DUB2 - Ceas LED cu senzor de mișcare, alimentare 1xAA, Ø 32 cm, stejar
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită







