Recomandăm
Lenjerie de pat din microflanel 4Home Snowflakes,140 x 200 cm, 70 x 90 cm, 140 x 200 cm, 70 x 90 cm
Dimensiuni 140×200 cm
Clienții menționează cel mai des
Vezi recenziile- Material plăcut la atingere (66%)
- Călduroasă, ideală pentru iarnă (26%)
- Fermoar poate deranja (4%)
- Fermoarele par mai slabe (2%)
Istoricul prețurilor
- 29.05.2026 - 83,99 RON
- 10.01.2026 - 83,99 RON
- 23.12.2025 - 104,99 RON
- 02.12.2025 - 109,99 RON
- 11.11.2025 - 122,39 RON
- 11.11.2025 - 152,99 RON
- 13.10.2025 - 122,39 RON
- 22.09.2025 - 152,99 RON
- 09.09.2025 - 122,39 RON
- 04.08.2025 - 152,99 RON
- 20.06.2025 - 149,99 RON
- 14.01.2025 - 107,99 RON
- 06.01.2025 - 99,99 RON
- 10.12.2024 - 107,99 RON
- 04.12.2024 - 97,19 RON
- 05.11.2024 - 107,99 RON
- 30.10.2024 - 97,19 RON
- 24.10.2024 - 107,99 RON
- 16.10.2024 - 91,99 RON
- 07.10.2024 - 97,99 RON
- 01.10.2024 - 101,99 RON
- 10.09.2024 - 112,99 RON
- 02.09.2024 - 111,99 RON
- 28.08.2024 - 112,99 RON
- 16.08.2024 - 111,99 RON
Descrierea produsului
Lenjeria de pat din microflanel Snowflakes de la marca 4Home aduce în dormitor farmecul confortului iernii și eleganța pură. Pe fondul alb ca zăpada se întind fulgi în nuanțe de gri și roșu, care creează un contrast armonios și totuși jucăuș. Acest motiv de iarnă creează o atmosferă confortabilă și induce o atmosferă plăcută de calm și de așteptare veselă a sărbătorilor. Microflanelul moale din 100% poliester cu greutatea de 240 g/m² vă va încânta cu moliciunea și căldura sa. Structura densă a fibrelor creează o suprafață catifelată, care încălzește plăcut și este delicată chiar și pentru pielea sensibilă. Materialul este rezistent la decolorare și la formarea de scame și își păstrează aspectul inițial chiar și după multe spălări. Siguranța și inocuitatea materialului sunt garantate de certificatul OEKO-TEX Standard 100, care confirmă respectul față de piele și mediu. Îngrijirea lenjeriei de pat este extrem de ușoară. Microflanelul se usucă rapid, nu se șifonează și nu necesită călcare, rămânând astfel mereu frumos și moale. Pentru a păstra moliciunea, recomandăm spălarea la 40 °C șiuscarea la aer liber. Datorită închiderii cu fermoar, puteți acoperi patul în câteva secunde. Dimensiunile husei pentru pătură 140 × 200 cm și pentru pernă 70 × 90 cm sunt ideale pentru un pat single standard. Principalele avantaje ale produsului motiv elegant de iarnă cu fulgi în nuanțe de gri și roșu microflanel extrem de fin, moale și călduros se usuc rapid, nu se șifonează și nu necesită călcare delicat cu pielea sensibilă închidere cu fermoar pentru îmbrăcare ușoară spălare la 40 °C și uscare la aer liber certificare OEKO-TEX Standard 100 Conținutul pachetului 1× cearșaf de pilotă 140 × 200 cm 1× față de pernă 70 × 90 cm
Dimensiuni
| Lăţime: | 140 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 200 cm |
Specificații
| Material | Microflanel, Poliester |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip de lenjerie | O persoană |
| Imprimeu | Crăciun |
| Tip închidere | Fermoar |
| 4home | 4HOME |
| Călcare | Nu este recomandat să fie călcat |
| Dimensiuni cuvertură | 140 x 200 cm |
| Dimensiuni pernă | 70 x 90 cm |
| Greutate | 240 g/m2 |
| Închidere | Fermoal |
| Mărime | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Spălare recomandată | 40 °C |
| Tip pat | Pat single |
| Producător | 4Home |
Recenzii
Clienții menționează cel mai des
- Material plăcut la atingere (66%)
- Călduroasă, ideală pentru iarnă (26%)
- Model frumos, culori plăcute (21%)
- Fermoar poate deranja (4%)
- Fermoarele par mai slabe (2%)
- Nu include două fețe pernă (2%)
Recenzii ale utilizatorilor
Lenjeria de pat este frumoasă la vedere și foarte moale la atingere.
Lenjerie de pat excelentă. Cumpăr aici în mod regulat.
material de calitate, care își păstrează forma chiar și după spălare
la fermoar
culori foarte frumoase
fine, catifelat
nu se coagulează
se usucă repede (a se usca pe dos - partea interioară se usucă mai lent, exteriorul este uscat în decurs de o oră)
închidere cu fermoar
Calitate.
produs de calitate la un preț acceptabil









