

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Accesoriu de design ideal pentru casa dumneavoastră.Emisie de lumină în două direcții (sus/jos) cu un unghi de emisie ajustabil pentru fiecare direcție în parte.Fabricat din aluminiu turnat sub presiune - rezistent la intemperii. Un grad mai înalt de protecție IP 65 permite utilizarea atât în interior, cât și în exterior.
| Tip | De perete |
|---|---|
| Putere | 230V |
| Material | Metal |
| Culoare | Gri |
| Lățime | Lăţime |
| Loc | Grădină și alei |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Formă | Pătrat |
| Grad de protecție ip | IP65 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 6 W |
| Număr de becuri | 2 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 6 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 40 W |
| Temperatură de culoare | 4000 K |
| Flux luminos total | 600 lm |
| Durata medie de viață a sursei | 50000 h |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Culoarea luminii | Alb natural |
| Stil | Altele |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 12 W |
| Series | CUBE Apled, LUCA Sollux, BLIND Faro |
| Producător | APLED |

De perete, freestanding
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, din plastic
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
- montare sol, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
Freestanding, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De 230V
În stocLivrare gratuită
- montare sol, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, din plastic
În stocLivrare gratuită
Freestanding, cu senzor mișcare, din plastic
În stocLivrare gratuită
Freestanding, - montare sol, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
De 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, - montare sol, cu senzor mișcare
În stoc
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu senzor mișcare, de 230V
În stoc
- plafonieră, cu finisaj din bronz / alamă, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, cu finisaj din bronz / alamă, de 230V
În stoc
- montare sol, de 230V
În stoc
Freestanding, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Freestanding, suspendat, de 230V
În stocLivrare gratuită
- plafonieră, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu senzor mișcare, din metal
În stocLivrare gratuită
- montare sol, de 230V
În stocLivrare gratuită
- plafonieră, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, - montare sol, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stoc
- montare sol, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită