Compară prețurile celor 2 e-shop-uri de la 990 RON la 1.066,9 RON:
LUXERA 18407 - Lustra LED dimabilă pe cablu GENTIS LED/50W/230V
Oferte recomandate
Alege dintre 2 magazine cu prețuri de la 990 RON până la 1.066,9 RON:
Istoricul prețurilor
- 25.05.2026 - 1.028,45 RON
- 22.02.2026 - 1.028,45 RON
- 02.01.2026 - 1.034,97 RON
- 27.12.2025 - 1.130,25 RON
- 13.12.2025 - 1.034,97 RON
- 25.05.2026 - 990 RON
- 22.02.2026 - 990 RON
- 02.01.2026 - 990 RON
- 27.12.2025 - 990 RON
- 13.12.2025 - 990 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Descrierea produsului
Plafonieră modernă cu LED pe cablu.Potrivită pentru living sau dormitor.Corp de iluminat dimabil în 4 trepte cu ajutorul unui întrerupător de perete clasic.Datorită tehnologiei LED, economisește banii dumneavoastră.
Specificații
| Stil | Modern |
|---|---|
| Tipul de bec recomandat | LED |
| Tip control | Întrerupător |
| Cu dimmer | Da |
| Amplasare | Living și dormitor |
| Abajur | Fără abajur |
| Formă | Atipică |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 55 W |
| Tip | Lustră pe cablu |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Funcție | Tehnologie LED/Luminozitate reglabilă treptat |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 50 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 55 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 205 W |
| Temperatură de culoare | 4000 K |
| Flux luminos total | 3000 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Unghiul fasciculului luminos | 120 ° |
| Durata medie de viață a sursei | 30000 h |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Culoarea luminii | Alb natural |
| Modalitate de suspendare | Pe cablu |
| Series | GENTIS Luxera |
| Producător | Luxera |
Produse similare

Lustra LED suspendata design circular SANTANA 38 3000K BK
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lustră LED dimabilă pe cablu SATURN LED/50W/230V 3000K/4000K negru LED2
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lustră LED pe cablu COCONUT LED/28W/230V
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lustra LED moderna wireless design circular Rando Smart neagra
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Klausen 142027 - Candelabru LED pe cablu LEATHER LED/47,8W/230V maro/oranj
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lustră pe cablu GALAXY 1xE27/60W/230V
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Lustră pe cablu 3xE27/60W/230V ø 47 cm
Din lemn, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lustră pe cablu GALAXY 1xE27/60W/230V
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Lustră LED pe cablu dimabilă LED/51W/230V 3000-6500K Top Light + telecomandă
Pentru bucătărie, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Lustra LED aplicata design modern circular FULINE negru NVL-9348073
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lustră LED dimabilă pe cablu Top Light ORBIT LED/40W/230V 3000-6500K d. 50 cm negru + telecomandă
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lustră LED pe cablu BALANS LED/35W/230V 3000K roșu Argon 8304
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lustră LED pe cablu HASHIM LED/34W/230V d. 60 cm cupru
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Lucide 46400/42/30 - Lustră LED pe cablu TALOWE LED/39W/230V
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lampă suspendată modernă neagră 35 cm cu 3 trepte de intensitate luminoasă - Organici
În stil modern, cu întrerupător, cu dimmer
În stocLivrare gratuită
Lustră pe cablu GALAXY 3xE27/60W/230V bej/maro/aurie
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Eglo 95755 - Lustra NUVANO 1xE27/60W/230V
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lustră LED suspendată pe cablu JESI, 85W, 230V, 3000K, Ø 80 cm, bronz
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Lustră pe cablu GALAXY 1xE27/60W/230V
Cu întrerupător, pentru living și dormitor, rotundă
În stocLivrare gratuită
Lampă suspendată modernă neagră cu interior gri, incl. LED cu 3 trepte de intensitate luminoasă - Dani
Pentru bucătărie, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Lustră pe cablu Duolla TRIO 1xE27/40W/230V d. 45 cm antracit/gri/maro
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Candelabru pe cablu 3xE27/60W/230V, Ø 47 cm
Din lemn, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lustră LED pe cablu SANTANA LED/30W/230V black Azzardo AZ4999
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lustră LED pe cablu LED/52W/230V d. 60 cm auriu
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lustra LED suspendata RIO 50+70 3-step dimm auriu/negru
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lustră pe cablu GALAXY 1xE27/60W/230V
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Ideal Lux - Lustră LED suspendată ORACLE LED/53W/230V 3000K Ø90 cm neagră
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lucide 70463/05/11 - Lampa suspendata PEARL 5xG9/28W/230V
Din sticlă, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lustră pe cablu GALAXY 1xE27/60W/230V
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Lustră LED pe cablu Hue ENSIS WACA 2×LED/39W/230V Philips 40903/30/P9
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
Lustră LED pe cablu BELLA LED/50W/230V 3000/4000K neagră LED2
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lustră pe cablu CORAL 2xE27/60W/230V maro
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuităCele mai bune produse de la Luminam.ro

Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/24W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/36W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Aigostar - Aplica LED pentru oglindă de baie, 12W, 230V, 4000K, 60 cm, IP44, negru
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED cu senzor pentru baie NIVERA LED/24W/230V IP54 d. 30 cm alb + telecomandă
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
SET 6x bec LED Philips GU10/4,6W/230V 2700K
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED pentru baie ULTRA SLIM, 12W, 230V, Ø 22,5 cm, auriu, IP54
Cu protecție IP44
În stoc
SET Bec 3x LED Philips A60 E27/8W/230V 2700K
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
SET 6x Bec LED Philips E14/5,5W/230V 2700K
Seturi de
În stocLivrare gratuită
Panou LED RGBW dimabil încastrat Aigostar MESH LED/36W/230V 60x60 cm
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Lampă de noapte LED reglabilă cu ceas KAJA LED/1,3W/5V 3000K
Cu proiecție
În stoc
Element de încălzire de exterior Nedis HTPA21BKW SmartLife 600/1200W/230V Wi-Fi Tuya IP24
Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED dimabil SLIMFRAME WOOD LED/58W/230V 124x33,7 cm + telecomandă inclusă
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Radiator de exterior 100W/2000W/230V IP65 Nedis HTPA30ESS + telecomandă
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
Solight IR04 - Încălzitor cu infraroșu suspendat, 2000 W / 230 V, IP24
Suspendată
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23688/DUB2 - Ceas LED cu senzor de mișcare, alimentare 1xAA, Ø 32 cm, stejar
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Cuier de perete cu LED Eglo 99596 CIVITATE LED/18W/230V
De perete, de metal
În stocLivrare gratuită
Set de unelte Gola Fieldmann 138 buc.
În stocLivrare gratuită

