
180,9 RON
Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/24W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuităLungimea cablului este de 2 m.
| Stil | Decorativ |
|---|---|
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | E10 |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 3 W |
| Număr de becuri | 7 |
| Puterea de intrare a sursei | 3 W |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Tip | Sfeșnic de Crăciun |
| Funcție | Întrerupător pe cablu |
| Decorul lemnului | Pin |
| Becuri incluse | DA (industrial) |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 21 W |
| Series | TOMAS Markslöjd, CANDLESTICK Markslöjd |
| Producător | Markslöjd |

Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Robot
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită