

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Corp de iluminat de tavan de la Philips cu funcția SceneSwitch - 4 moduri de iluminare, care vă permit să schimbați atmosfera din cameră de la relaxare la concentrare printr-o singură apăsare de buton. De asemenea, corpul de iluminat oferă posibilitatea de reglare a intensității luminoase, schimbarea temperaturii culorii luminii și oprirea automată după 60 de minute.Datorită luminozității excelente de 2800 lm, corpul de iluminat asigură o iluminare uniformă și constantă în orice încăpere.Telecomanda este inclusă în pachet.Corp de iluminat respectă cerințele EyeComfort - protejează și nu obosește ochii.
| Lățime | Lăţime |
|---|---|
| Culoarea luminii | Caldă, Neutră, Rece |
| Culoare | Alb |
| Tip | Plafonieră |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Funcție | Tehnologie LED/Control la distanță/Luminozitate reglabilă cu telecomanda |
| Formă | Rotund |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 23 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 23 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 195 W |
| Temperatură de culoare | 2700-6500 K |
| Flux luminos total | 2800 lm |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 23 W |
| Stil | Altele |
| Series | TOBA Philips |
| Producător | Philips |

Din plastic, cu lumină neutră
În stoc
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Adâncime, diametru, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din plastic, diametru, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stoc
Smart
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu lumină neutră
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, cu lumină caldă
În stoc
Adâncime, diametru, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Din plastic, adâncime, diametru
În stocLivrare gratuită

Din metal, din plastic, lăţime
În stocLivrare gratuită

Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

Cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită

Din metal, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stoc
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită