Compară prețurile celor 3 e-shop-uri de la 111,99 RON la 119 RON:
Plafonieră LED Globo KALLE, 18W, 230V (48408-18)
Oferte recomandate
Alege dintre 3 magazine cu prețuri de la 111,99 RON până la 119 RON:
Istoricul prețurilor
- 28.05.2026 - 111,26 RON
- 25.02.2026 - 111,26 RON
- 26.11.2025 - 111,12 RON
- 18.11.2025 - 114,5 RON
- 28.05.2026 - 95,03 RON
- 25.02.2026 - 95,03 RON
- 26.11.2025 - 94,49 RON
- 18.11.2025 - 107,99 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Descrierea produsului
Produs direct de la producător Globo pe care îl avem în stoc la prețul de 111.99 lei și cu o garanție de 3 ani.
Specificații
| Stil | Modern |
|---|---|
| Tipul de bec recomandat | LED |
| Tip control | Întrerupător |
| Putere | 230V |
| Formă | Pătrată |
| Amplasare | Living și dormitor |
| Număr surse de iluminat | Unu, Seturi |
| Tip | Plafonieră |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 18 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 18 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 90 W |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Flux luminos total | 1300 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Durata medie de viață a sursei | 30000 h |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 18 W |
| Series | UP WHITE Globo, KALLE Globo |
| Producător | Globo |
Produse similare

Rabalux 2287 - Plafonieră LED ROB LED/32W/230V pătrată
Din sticlă, din metal, în stil modern
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Plafonier LED dimabil FLOWER 36W 230V cu telecomandă
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
Rabalux 71123 - Plafonieră LED RORIK LED/18W/230V 4000K 28 cm
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Plafonieră LED RGBW dimabilă TURCONA-Z LED/34,2W/230V Eglo 900056
- bec tip LED, control de la distanță, de 230V
În stocLivrare gratuită
Top Light Ocean K RC - LED plafonieră dimabilă LED/60W/230V
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
Rabalux 71106 - Plafonieră LED VENDEL, 24 W / 230 V, 4000 K, 37 cm
Din plastic, în stil modern, - bec tip LED
În stoc
Plafoniera moderna alba incluzând LED și dimmer - Rondas
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED 3 x 6W, 230V, 3000K, argintie
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Plafonieră MOONLIGHT 1xE27/15W/230V Ø 16 cm, crem
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Plafoniera LED RGB si telecomanda ASTRAEUS 30cm
În stil modern, pentru living și dormitor
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Rabalux 75012 - Plafonier LED LARCIA 19W 230V IP44 cu senzor alb
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Plafoniera LED mobila/ perete/tavan Vulcan 2ft
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
EGLO 86812 - Plafoniera OPTICA 2xE27/60W/230V
Din sticlă, din metal, în stil modern
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Plafonieră LED dimabilă FALCON SLIM, 42 W, 230 V, diametru 50 cm, albă + telecomandă
Din sticlă, din metal, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Plafonieră PULSO, 3xE27/15W/230V, Ø 42 cm, albă
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Plafonieră cu senzor de mișcare MANA, 2 x E27, 40 W, 230 V, Ø 30 cm, alb
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stoc
Osram - Plafonieră CEILING ESSENTIAL 2xE27/25W/230V Ø 35 cm albă
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stoc
Rabalux 71103 - Plafonieră LED VENDEL, 24W/230V, 3000K, 37 cm
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stoc
Mexen Hugo tavă de duș dreptunghiulară SMC 120 x 90 cm, piatră albă - 42159012
Din plastic, cu întrerupător, în stil industrial

Plafoniera circulara aluminiu auriu GREAMY D-46cm
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Osram - Plafonieră LED ORBIS PEDERSON, 36 W, 230 V, Ø 55 cm, alb
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Eglo 39134 - LED Lampă spot BREA 2xLED/5W/230V/12V
În stocLivrare gratuită
Plafonieră CHLOE DUO 2xGU10/50W/230V alb
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED Rabalux 71053 OSWALD LED/24W/230V 4000K d. 40 cm
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED dimabilă SUPERSLIM SCENE SWITCH LED/22W/230V Philips
- bec tip LED, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED, 16W/230V, Ø 29 cm, cu senzor de mișcare și senzor crepuscular, alb
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Rabalux 3938 - Plafonieră LED LUCAS LED/24W/230V
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Rabalux 71046 - Plafonieră LED dimabilă DETTORA LED/18W/230V + telecomandă
Control de la distanță, rotundă, cu o sursă de iluminat
În stocLivrare gratuită
Spot LED incastrabil design modern GAME FI1 ROUND alb / alb 192291
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED STARRY SKY LED/18W/230V Briloner 3320-216
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stoc
Plafonieră LED cu senzor LED/12W/230V
- bec tip LED, cu întrerupător, de 230V
În stoc
Plafonieră BOGDAN 2xE27/20W/230V d. 33 cm alb
Cu întrerupător, de 230V, rotundă
În stocCele mai bune produse de la Luminam.ro

Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/24W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/36W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Aigostar - Aplica LED pentru oglindă de baie, 12W, 230V, 4000K, 60 cm, IP44, negru
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED cu senzor pentru baie NIVERA LED/24W/230V IP54 d. 30 cm alb + telecomandă
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Brilagi - Corp de iluminat LED pentru baie ULTRA SLIM, 12W, 230V, Ø 22,5 cm, auriu, IP54
Cu protecție IP44
În stoc
Bec LED pentru piscină LED/25W/12V IP68 6500K
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Lampă de noapte LED reglabilă cu ceas KAJA LED/1,3W/5V 3000K
În stoc
Alarmă cu senzor de mișcare fără fir 6xAA albă Nedis ALRMMW20WT
În stoc
Element de încălzire de exterior Nedis HTPA21BKW SmartLife 600/1200W/230V Wi-Fi Tuya IP24
Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED dimabil SLIMFRAME WOOD LED/58W/230V 124x33,7 cm + telecomandă inclusă
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Radiator de exterior 100W/2000W/230V IP65 Nedis HTPA30ESS + telecomandă
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23688/DUB2 - Ceas LED cu senzor de mișcare, alimentare 1xAA, Ø 32 cm, stejar
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23712/DUB/BAT2 - Ceas LED reglabil cu senzor, LED/1xAA, diam. 32 cm, stejar
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Puzzle mecanic 3D din lemn, glob strălucitor RoboTime
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Set de 3 becuri LED vintage Philips B35, E14, 4,3 W, 230 V, 2700 K
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Brilagi - Capcană electrică LED UV pentru insecte, 2 x LED, 5 W, 230 V, acoperire 70 m²
Electrice, pentru țânțari, pentru muște
În stoc
Lustr LED pentru copii OXFORD 5xE27/15W/230V montat pe tavan
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Eglo 98451 - Iluminare LED RGB dimabilă pentru baie, 15,6W/230V, IP44 + telecomandă
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
