
Aplică perete RETRO II 1xE27/60W/230V antracit
În stil rustic, cu întrerupător, în stil retro
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Aplica de perete fabricată din oțel cu vopsea pulbere și finisaj în structură mată neagră, fixată pe o bară direct pe perete.Aplica de perete nu are cablu cu priză, lumina trebuie conectată direct la instalația electrică.Având în vedere diferitele variante de finisaj pentru perete și tavan - diblurile de montaj nu sunt incluse în set.Pentru această lampă sunt destinate becuri cu soclu E27.
| Material | Metal |
|---|---|
| Stil | Rustic, Retro |
| Tip control | Întrerupător |
| Putere | 230V |
| Amplasare | Living și dormitor |
| Cu priză | Da |
| Culoare | Negru |
| Loc | Cameră de zi/Dormitor/Hol |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | E27 |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 60 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | NU |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Tip | Lampă de perete |
| Series | RETRO II Lamkur |
| Producător | Lamkur |

În stil rustic, cu întrerupător, în stil retro
În stocLivrare gratuită
Din lemn, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Din metal, din cristal, în stil modern
În stoc
Din lemn, în stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, în stil rustic
În stoc
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stoc
Cu întrerupător, de 230V, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, în stil rustic
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, în stil rustic, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stoc
Din sticlă, din metal, în stil modern
În stoc
În stil modern, în stil rustic, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Atipică, pentru living și dormitor, în set
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stoc
Atipică
În stocLivrare gratuită

Din sticlă, din metal, în stil rustic
În stoc
În stil modern
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din metal, în stil modern
În stoc
Din sticlă, din metal, în stil modern
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Robot
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită