Utilizator mulțumit
Frumoasă, solidă, ușoară :)
Acest scăunel din îțelAcest scăunel din oțel poate fi utilizat în casă, în atelier și în grădină, Execuția de calitate oferă confort și siguranță în utilizare.
| Lăţime: | 43 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 36 cm |
| Înălţime: | 23 cm |
| Stil | Modern, Industrial |
|---|---|
| Material | Metal |
| Culoare | Gri |
| Greutate | 2 kg |
| Sarcina | 150 kg |
| Producător | 4-Home |