
Lampă de birou LED RINGS ONLI, 17W, 230V, 4000K, 37 cm, neagră
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Lampă portabilă, ușoară, modernă și compactă. Mâner pentru o manipulare facilă. Pornire/oprire simplă - apasă ușor difuzorul pentru a regla intensitatea dorită (0,5W 30 lm 20 h / 1W 55 lm 10 h / 1,5W 100 lm 5 h). Încărcare prin cablu micro USB inclus în pachet. Timp de încărcare: maxim 5 ore. Baterie litiu reîncărcabilă integrată 3,7V 2600 mAh.
| Stil | Modern |
|---|---|
| Tipul de bec recomandat | LED |
| Tip control | Întrerupător |
| Model | De birou |
| Tip | Lampă de masă |
| Loc | Cameră de zi/Dormitor |
| Funcție | Tehnologie LED/Luminozitate reglabilă treptat/Pe baterii, incluse |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 1,5 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 1,5 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 10 W |
| Temperatură de culoare | 2700 K |
| Flux luminos total | 100 lm |
| Durata medie de viață a sursei | 30000 h |
| Capacitate | 2600 mAh |
| Tensiune | 3,7 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 3 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Numărul ciclurilor de comutare | 300 |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 1,5 W |
| Metodă de conectare | Cu alimentare pe baterii |
| Decorul lemnului | Ficus de cauciuc |
| Durata de viață a bateriei | 20 h |
| Series | TAKE AWAY Faro |
| Producător | FARO Barcelona |

De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil rustic, cu întrerupător
În stoc
De birou, în stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
De birou, în stil rustic, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, cu întrerupător

De birou, pentru noptiere, în stil modern
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
De birou, pentru noptiere, în stil modern
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De birou, pentru noptiere, în stil modern
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
În stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De birou, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, cu întrerupător
În stoc
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită

De birou, în stil modern, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
De birou, pentru noptiere, în stil modern
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil rustic, în stil provence
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De birou, din lemn, în stil modern
În stoc
În stil modern, cu întrerupător, cu clemă/clește
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stoc
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Benzi cu LED, din plastic, sursă de alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită