
Spot încastrat Maytoni C048CL-U-1B FOCUS 1xGU10/10W/230V negru
Aplicat, încastrat, de 230V
Disponibil în 5 e-shop-uri
În stocPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Spot modern. Potrivit numai pentru interior (IP20). Luminozitatea produsului poate fi reglată cu un variator de tensiune extern (nu este inclus). Sursă LED economică încorporată.
| Stil | Modern |
|---|---|
| Tipul de bec recomandat | LED |
| Putere | 230V |
| Tip | Aplicate |
| Orientabile | Da |
| Material | Metal |
| Culoarea luminii | Caldă |
| Culoare | Negru |
| Loc | Cameră de zi/Dormitor |
| Funcție | Tehnologie LED/Luminozitate reglabilă, fără variator de tensiune |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | GU10 |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 5 W |
| Număr de becuri | 4 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 5 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 25 W |
| Temperatură de culoare | 2200-3000 K |
| Flux luminos total | 1512 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 95 Ra |
| Unghiul fasciculului luminos | 40 ° |
| Durata medie de viață a sursei | 30000 h |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 20 W |
| Series | XYRUS Lucide |
| Producător | Lucide |

Aplicat, încastrat, de 230V
Disponibil în 5 e-shop-uri
În stoc
Aplicat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
Disponibil în 5 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Aplicat, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Aplicat, smart, - bec tip LED
În stoc
Aplicat, în stil modern
În stoc
Aplicat, în stil modern, în stil scandinav
În stoc
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplicat, în stil rustic, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, smart, în stil modern
În stoc
Aplicat, în stil modern, cu finisaj din bronz / alamă
În stocLivrare gratuită
Aplicat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din metal, lăţime
În stocLivrare gratuită
Orientabil, - bec tip LED, de 230V
În stoc
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
De 230V
În stoc
Încastrat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
- bec tip LED, încastrat, de 230V
În stoc
Aplicat, de 230V
În stoc
Aplicat, de 230V
În stoc
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stoc
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Aplicat, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplicat, în stil modern, în stil scandinav
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, cu finisaj din bronz / alamă
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stoc
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Robot
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită