


Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Cei care preferă stilul minimalist și formele unghiulare vor adora cu siguranță lampa de perete exterioară Maribor, realizată din metal și plastic. Lampa albă are o sursă de lumină LED integrată, care emite o lumină albă naturală, creând astfel o atmosferă plăcută pe veranda dumneavoastră. Sursa de lumină are o putere de 12 W, un flux luminos de 780 lumeni și o temperatură de culoare de 4000 K. Această lampă de perete modernă vă va servi mult timp datorită duratei de viață a sursei de lumină, care nu este mai mică de 30.000 de ore. Dimensiunile exterioare ale lămpii sunt: lățime 265 mm, înălțime 104 mm, distanță față de perete 60 mm. Lampa Maribor are grad de protecție IP65, ceea ce înseamnă că este protejată împotriva pătrunderii prafului și a jeturilor de apă cu presiune redusă. Această lampă de perete exterioară vine cu o garanție de 5 ani.
| Tip | De perete |
|---|---|
| Putere | 230V |
| Loc | Grădină și alei |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Formă | Pătrat |
| Grad de protecție ip | IP65 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 12 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 12 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 55 W |
| Temperatură de culoare | 4000 K |
| Flux luminos total | 780 lm |
| Durata medie de viață a sursei | 30000 h |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Culoarea luminii | Alb natural |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 12 W |
| Stil | Altele |
| Series | MARIBOR Rabalux |
| Producător | Rabalux |

De perete, freestanding
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită
Freestanding, din metal
În stoc
Din metal
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită

De perete, freestanding, cu senzor mișcare
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stoc
Cu senzor mișcare, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Freestanding, cu senzor mișcare, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, freestanding, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
ECOlogic
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V, din plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
Freestanding
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită
Freestanding, cu finisaj din bronz / alamă, din metal
În stoc
Freestanding
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding, - montare sol
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V, din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stoc
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu senzor mișcare, din metal
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V, din lemn
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc

Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită

Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
De tavan, diametru
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Din metal, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită