

Clienții menționează cel mai des
Vezi recenziilePrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Datorită umpluturii din fibre tubulare, perna Trevlig este ideală pentru persoanele cu astm și alergii. Perna este ușoară, aerată și pufoasă. Prin mărimea ei este potrivită și ca umplutură pentru fețe de pernă decorative.
| Lăţime: | 40 cm |
|---|
| Umplutură | Poliester |
|---|---|
| Material husă | Poliester |
| Tip | Clasic, Decorativ |
| Hipoalergenice | Da |
| Formă | Pătrată |
| Motiv | Unicolor |
| Culoare | Alb |
| Dimensiuni pernă | 40 x 40 cm |
| Închidere | Nu |
| Material ţesătură de pe suprafaţă | 100% poliester |
| Material umplere | Fibre sintetice |
| Mărime | 40 x 40 cm |
| Spălare recomandată | 40 °C |
| Uscător de rufe | Nu |
| Producător | 4Home |
Clienții menționează cel mai des
Recenzii ale utilizatorilor
Materialul este plăcut, moale, perna este bine cusută, sunt mulțumită de calitate.
Procesare rapidă și calitate de top
Foarte moale.
puțină umplutură
Voi mai cumpăra dacă va fi disponibil, sunt mulțumită.

Anatomică, cu spumă de memorie, umplutură cu poliester

Anatomică, cu spumă de memorie, umplutură cu poliester

Anatomică, cu spumă de memorie, cu pene
În stocLivrare gratuită
Anatomică, cu spumă de memorie, umplutură cu poliester

Anatomică, cu spumă de memorie, umplutură cu poliester

Anatomică, cu spumă de memorie, umplutură cu poliester

Anatomică, cu spumă de memorie, cu pene
În stocLivrare gratuită
Pentru genunchi, anatomică, cu spumă de memorie

Anatomică, cu spumă de memorie, cu pene
În stocLivrare gratuită
Anatomică, cu spumă de memorie, umplutură cu poliester

Anatomică, din poliester, tip clasic
Livrare în peste 2 zile