
Aplica de perete exterior, cu iluminat up-and-down, IP44, IKO AP1 ANTRACITE 018515
De perete
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Ledvance pe care îl avem în stoc la prețul de 162.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Tip | De perete |
|---|---|
| Putere | 230V |
| Material | Metal |
| Culoare | Negru |
| Stil | Altele |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 13 W |
| Loc | Grădină și alei |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Grad de protecție ip | IP44 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 13 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 13 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 65 W |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Flux luminos total | 980 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Unghiul fasciculului luminos | 110 ° |
| Numărul ciclurilor de comutare | 15000 ON/OFF |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Series | ENDURA Osram |
| Producător | Ledvance |

De perete
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stoc
Din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stoc
Din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, freestanding, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
- plafonieră
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- plafonieră, de 230V
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, - montare sol, de 230V
În stocLivrare gratuită
- montare sol, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, pentru scări
În stoc
De perete, de 230V, din plastic
În stoc
De perete, de 230V
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- plafonieră, rotund, cu o sursă de iluminat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu senzor mișcare, din metal
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită
Freestanding, - montare sol
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită

De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44, lăţime
În stocLivrare gratuită