Subțire, dar va fi utilă pentru un sezon.
61,99 RON
Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 61,99 RON
DisponibilitateÎn stoc
Livrare de la 17,49 RON
Puteți returna produsul în termen de 14 de zile.
E4home.roVezi recenziile
Istoricul prețurilor
- 26.05.2026 - 61,99 RON
- 22.05.2026 - 61,99 RON
- 08.04.2026 - 53,99 RON
- 01.04.2026 - 56,99 RON
- 28.03.2026 - 60,99 RON
- 25.09.2025 - 44,99 RON
- 17.09.2025 - 44,49 RON
- 02.08.2025 - 46,99 RON
- 01.01.2025 - 46,49 RON
- 05.04.2024 - 48,99 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Descrierea produsului
Prelată cu ochiuri. Pentru acoperirea eficientă a utilajelor de construcție, a materialelor, a uneltelor, mașinilor și vagonetelor, pentru acoperirea lemnului de foc în grădină, a paielor, frunzelor greblate sau a piscinelor împotriva murdăririi. Cu ajutorul prelatei se pot crea ușor adăposturi atunci când faceți camping sau adăposturi cu structuri expuse, rezistente la intemperii, lovituri și rupere, impermeabile, ușor de spălat. Este prevăzută cu cusături duble la margini. Prelata este solidă, cu ochiuri metalice la distanțe de câte un metru pentru atașare. (4 x 6 m)
Dimensiuni
| Lăţime: | 400 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 600 cm |
Specificații
| Utilizare | Mașini |
|---|---|
| Culoare | Albastru |
| Greutate | 70 g/m2 |
| Lungime | 600 cm |
| Material | Polietilenă |
| Mărime | 400 x 600 cm |
| Producător | 4-Home |
Recenzii
4.73 evaluări
5
2 x4
1 x3
0 x2
0 x1
0 x
Recenzii ale utilizatorilor
Utilizator mulțumit
Recomandăm

179,99 RON289,99 RON
Outsunny Acoperis de Schimb pentru Foisor 3x3m, Prelata pentru Foisor cu 2 Niveluri Rezistent la Razele UV, Cafeniu (NUMAI PRELATA)
În stocLivrare gratuită
314,99 RON
