
Lustră LED aplicată GO 2xLED/6W/230V Briloner 3257-029
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Corp de iluminat LED pentru tavan cu senzor de frecvență înaltă.Potrivit pentru utilizare în interiorCorp de iluminat poate fi montat pe tavan sau pe perete.Raza de acțiune a senzorului 3-8 m (360°).Setare la amurg 2-2000 lx.Setare timp 5 sec. până la 15 min.Funcție de setare a intensității luminii 10% și timp de iluminare 10/30 min. sau pe tot parcursul nopții.Activare a luminii fără sunet, cu lumină ambientală, funcție de lumină de noapte și control manual de 4 ore.Ideal pentru coridoare, scări, băi.Funcție de lumină de noapte.Culoarea luminii: 3000 K.Rezistență la impact: IK03.Temperatura ambientală: -10 – 40 °C.Perioada de garanție: 3 ani
| Material | Plastic |
|---|---|
| Stil | Modern |
| Tipul de bec recomandat | LED |
| Tip control | Întrerupător |
| Putere | 230V |
| Formă | Pătrată |
| Amplasare | Living și dormitor |
| Număr surse de iluminat | Unu |
| Lățime | Lăţime |
| Culoarea luminii | Caldă |
| Culoare | Alb |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 9,5 W |
| Funcție | Cu senzor/Tehnologie LED |
| Tip | Plafonieră |
| Loc | Cameră de lucru |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 9,5 W |
| Puterea de intrare a sursei | 9,5 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 55 W |
| Flux luminos total | 795 lm |
| Durata medie de viață a sursei | 50000 h |
| Unghiul fasciculului luminos | 360 ° |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Series | RS LED Steinel |
| Producător | Steinel |

În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din lemn, din sticlă, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Pătrată, cu o sursă de iluminat
În stoc
- bec tip LED, cu întrerupător, de 230V
În stoc
Rotundă, cu o sursă de iluminat
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din metal, în stil modern
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din metal, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, în stil modern
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Rotundă, cu o sursă de iluminat
În stoc
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Cu o sursă de iluminat
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din metal, în stil modern
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din metal, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din metal, în stil modern
În stoc
În stil modern, cu întrerupător, atipică
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stoc
- bec tip LED, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, atipică
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, atipică
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc

Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Robot
În stocLivrare gratuită
Electrice, șeminee clasice, pentru sufragerie
În stocLivrare gratuită