



Dimensiuni 15×105×45 cm
Cutia de depozitare Compactor este un ajutor pentru fiecare casă. Este util pentru a depozita o cantitate mare de îmbrăcăminte sau alte textile. Compactor Life XL este o cutie de depozitare care, datorită dimensiunilor sale practice, se potrivește confortabil, de exemplu, sub pat sau în dulap. În interiorul cutiei se află o un sac în vid din care puteți extrage aerul folosind orice aspirator. Cutia are sus o închidere practică cu fermoare. Mânerele laterale facilitează manipularea. Cutia împreună cu sacul în vid protejează țesăturile depozitate de acarieni, praf, molii și umiditate. Dimensiuni în stare pliată: 44,5 x 4 x 52 cm.
| Lăţime: | 105 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 45 cm |
| Înălţime: | 15 cm |
| Material | Plastic |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Mărime | XL |
| Volum | 190 l |
| Producător | Compactor |