
Spot integrat alb GU10 AR70 fara rama 3 lumini - Oneon
Orientabil, în stil modern, încastrat
În stocPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Searchlight pe care îl avem în stoc la prețul de 210.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Tip | Aplicate |
|---|---|
| Stil | Altele |
| Funcție | Întrerupător pe corpul produsului/Tehnologie LED |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 1 W |
| Loc | Cameră de zi/Dormitor/Cameră de lucru |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 1 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 1 W |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Series | ADJU Searchlight, Obrazové svítidlo Searchlight, SWING ARM Searchlight |
| Producător | Searchlight |

Orientabil, în stil modern, încastrat
În stoc
Orientabil, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stoc
Aplicat, în stil modern, cu finisaj din bronz / alamă
În stocLivrare gratuităAplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplicat
În stoc
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, încastrat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, de 230V, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Orientabil, smart, - bec tip LED
În stoc
Aplicat, orientabil
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Orientabil, în stil modern, încastrat
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, încastrat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stoc
Aplicat, în stil modern, în stil industrial
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Orientabil, în stil modern, - bec tip LED
În stoc
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocAplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, - bec tip halogen
În stoc
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, cu finisaj din bronz / alamă, de 230V
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Orientabil, - bec tip LED, încastrat
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stoc
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Electrice, pentru țânțari, pentru muște
În stoc
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită