

Sfeșnic din lemn de Crăciun cu 5 becuri.Cablu de alimentare 2 m.Este echipat cu un comutator pe cablu.
| Stil | Decorativ |
|---|---|
| Tip | Sfeșnic de Crăciun |
| Loc | Cameră de zi |
| Soclu | E10 |
| Număr de becuri | 5 |
| Becuri incluse | DA |
| Puterea de intrare a sursei | 3 W |
| Funcție | Întrerupător pe cablu |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 3 W |
| Decorul lemnului | Pin |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 15 W |
| Series | CANDLESTICK Markslöjd, ATLE Markslöjd |
| Producător | Markslöjd |

Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Robot
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Electrice
În stoc