Recenziile e-shop-ului
Operativi disponibili amabili
Clienții menționează cel mai des
Recenziile e-shop-ului
Operativi disponibili amabili
Recenziile e-shop-ului
Totul ok
Produse cumpărate:
Recenziile e-shop-ului
Promptitudine.
Recenziile e-shop-ului
Nu imi place metoda de confirmare prin robot
Recenziile e-shop-ului
o achizitie de succes!…Magazinul e Aosom (awsome)…!
Recenziile e-shop-ului
Lucruri bune si prețuri accesibile.
Produse cumpărate:
Recenziile e-shop-ului
AM DAT COMANDA ACUM 30 ZILE, NICI ACUM NU A VENIT PRODUSUL.... NU ESTE IN REGULA. MULTUMESC!
Produse cumpărate:
Recenziile e-shop-ului
Foarte facil si rapid
Produse cumpărate:
Recenziile e-shop-ului
De ce ne ignorați și nu răspundeți la telefon?? Nu merita clienții măcar atâta lucru?
Cel mai scump și prost șezlong!
Recenziile e-shop-ului
Dezamagit.
Preturi competitive
Comunicare f. dificila, cand intampini o situatie trebuie sa vorbesti cu niste intermediari care iti indica la randul lor ca au limite in a ajuta, ca trebuie sa trimiti e-mail-uri si sa astepti raspuns, respectiv ca aceasta este singura solutie.