
Globo 12366-30 - Plafonieră LED dimabilă VITOS, 28W/230V
Cu lumină neutră
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Plafonieră LED modernă. Ideală pentru utilizare în interior. Dimabilă printr-un variator extern. Sursă LED încorporată, eficientă din punct de vedere energetic.
| Culoarea luminii | Neutră |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Stil | Altele |
| Tip | Plafonieră |
| Loc | Hol |
| Funcție | Tehnologie LED/Luminozitate reglabilă, fără variator de tensiune |
| Formă | Rotund |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 22 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 21 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 135 W |
| Temperatură de culoare | 4000 K |
| Flux luminos total | 1980 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 21 W |
| Series | VITOS Globo |
| Producător | Globo |

Cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită

Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Din plastic, din lemn, smart
În stocLivrare gratuită
Din metal, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă, cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, cu lumină caldă
În stoc
Cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită


Cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

Din lemn, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită


Cu lumină caldă, cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită


Din lemn, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Din lemn, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Pătrată, cu o sursă de iluminat
În stoc



Cu lumină caldă, cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită

Cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită

Din lemn, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Robot
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită