Globo 12366-22 - Plafonieră LED reglabilă VITOS LED/22W/230V
Către magazin Luminam.ro
DisponibilitateÎn stoc
Livrare gratuită
Puteți returna produsul în termen de 60 de zile.
Istoricul prețurilor
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Descrierea produsului
Specificații
StilAltele
TipPlafonieră
LocHol
FuncțieTehnologie LED/Luminozitate reglabilă, fără variator de tensiune
FormăRotund
Grad de protecție ipIP20
SocluModul LED integrat
Puterea maximă de intrare a sursei22 W
Număr de becuri1
Becuri incluseDA (LED)
Puterea de intrare a sursei21 W
Echivalent cu un bec convențional135 W
Temperatură de culoare4000 K
Flux luminos total1980 lm
Indicele de redare a culorilor (cri)80 Ra
Tensiune230 V
Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice1
Perioadă de garanție60 luni
Culoarea luminiiAlb natural
Consumul total de energie al corpului de iluminat21 W
SeriesVITOS Globo
ProducătorGlobo
Produse similare
Globo 12366-30 - Plafonieră LED dimabilă VITOS, 28W/230V
În stocLivrare gratuită
Corp de iluminat LED tavan fals 120xLED SMD/24W/230V
Din metal, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Eglo 98208 - Plafonieră LED SARSINA-A, 19,5W, 230V, dimabil + DO