
Plafonieră LED dimabilă SATURN LED/60W/230V 3000K/4000K alb LED2
Istoricul prețurilor
- 31.05.2026 - 1.595,32 RON
- 24.07.2024 - 1.595,32 RON
- 07.03.2024 - 1.595 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Descrierea produsului
Plafonieră LED cu luminozitate reglabilă. Potrivită pentru utilizarea în interior. TRIAC (fază) cu tensiune variabilă pentru cablu cu 3 fire. Lumina poate fi comutată la o temperatură de culoare de 3.000 K/4.000 K.
Specificații
| Temperatură de culoare | 3000 K/4000 K |
|---|---|
| Flux luminos total | 4700 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 90 Ra |
| Unghiul fasciculului luminos | 160 ° |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Culoarea luminii | Alb cald/Alb natural |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 60 W |
| Tip | Plafonieră |
| Loc | Cameră de zi/Dormitor |
| Funcție | Tehnologie LED/Luminozitate reglabilă, fără variator de tensiune |
| Formă | Rotund |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 60 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 60 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 325 W |
| Stil | Altele |
| Series | SATURN LED2 |
| Producător | LED2 |
Produse similare


LED Panou încastrat OREGA PLUS 120 LED/50W/230V 4000K IP40
Din plastic, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED dimabilă AKON LED/43,5W/230V 2700-5500K Wofi 11620 + telecomandă
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Plafoniera LED design modern LIAMI
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED SHINY LED/34W/230V transparent
Din sticlă, din metal, lăţime
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED/22W ABIA 230V crom mat Paulmann 71024
Din metal
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED dimabilă Zuma Line MS238130-WH LUNAR LED/55W/230V 3000-6000K alb + telecomandă
Diametru, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Plafoniera din oțel 120 cm incluzând LED cu telecomandă - Liv
Din metal, din plastic, diametru
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED Globo GALLEGOS 48487-36, 36W/230V, 2700–6000K, dimabilă, Ø38 cm, + telecomandă
Cu lumină caldă, cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Redo 01-4357 - Lampă de tavan LED dimabilă TORSION LED/40W/230V albă
Lăţime, înălţime, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED dimabilă ATLAS LED/72W/230V 3000-6500K + telecomandă
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Plafoniera albă 120 cm cu LED inclus - Liv
Din metal, din plastic, diametru
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED KERN LED/24W/230V Nichel
Din metal, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Eglo 78214 - Plafonieră LED FUEVA, 16,5 W, 230 V
Cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Rabalux 3430 - Plafonieră LED reglabilă PAVEL LED/22W/230V
Cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Plafoniera LED cu telecomanda PILLO
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Plafoniera LED moderna CLARA top 60 CCT SWITCH dimm alba
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED dimabilă MOLA LED/36W/230V 3000-5500K Wofi 11860 + telecomandă
Cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED FENIX LED/32W/230V 3800K 40 cm alb
Din metal
În stocLivrare gratuită
Lustră LED aplicată dimabilă 4xLED/16,25W/230V pătrată albă Top Light + telecomandă
Din metal, din plastic, smart
În stocLivrare gratuită
Eglo 99241 - Plafonieră LED FUEVA 5, 5 x LED, 16,5 W, 230 V
În stoc
Plafonieră LED Brilagi SIRIJA LED/12W/230V d. 35 cm crem
În stocLivrare gratuită
Plafoniera moderna din otel 120 cm cu LED inclus cu dimmer in 4 trepte - Liv
Din metal, din plastic, diametru
În stocLivrare gratuită
Ideal Lux - Plafonieră ORACLE SLIM LED, 53 W, 230 V, 3000 K, Ø 90 cm, alb
Lăţime, înălţime, adâncime
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED dimabilă Immax NEO 07206L RONDATE 53W/230V alb Tuya + telecomandă
Din metal, din plastic, smart
În stocLivrare gratuită
Briloner 7123-014 - Plafonieră LED FIRE LED/12W/230V 3000K 17x17cm
În stoc
Plafonieră LED/22W Paulmann 70982 ABIA 230V
În stocLivrare gratuită
Lustră LED dimabilă pe cablu Ideal Lux ORACLE S LED/83W/230V 4000K d. 150 cm alb
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED cu senzor de mișcare, 20W, 230V, 3000/4000/6500K, IP54, alb
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Panou LED aplicat FLAT LED/22W/230V Leuchten Direkt 14753-21
În stocLivrare gratuită
Eglo 96152 - LED panel SALOBRENA LED/16W/230V
În stocLivrare gratuită
Globo 48047D1 - Plafonieră LED ZARA LED/24W/230V 3000K 33x53 cm
Din sticlă, din metal, diametru
În stocLivrare gratuităCele mai bune produse de la Luminam.ro

Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/24W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Bec LED pentru piscină LED/25W/12V IP68 6500K
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Aigostar - Aplica LED pentru oglindă de baie, 12W, 230V, 4000K, 60 cm, IP44, negru
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED cu senzor pentru baie NIVERA LED/24W/230V IP54 d. 30 cm alb + telecomandă
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Brilagi - Corp de iluminat LED pentru baie ULTRA SLIM, 12W, 230V, Ø 22,5 cm, auriu, IP54
De tavan, cu protecție IP44
În stoc
Lampă de noapte LED reglabilă cu ceas KAJA LED/1,3W/5V 3000K
În stoc
Panou LED RGBW dimabil încastrat Aigostar MESH LED/36W/230V 60x60 cm
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/36W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Alarmă cu senzor de mișcare fără fir 6xAA albă Nedis ALRMMW20WT
În stoc
Element de încălzire de exterior Nedis HTPA21BKW SmartLife 600/1200W/230V Wi-Fi Tuya IP24
Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED dimabil SLIMFRAME WOOD LED/58W/230V 124x33,7 cm + telecomandă inclusă
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Radiator de exterior 100W/2000W/230V IP65 Nedis HTPA30ESS + telecomandă
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23688/DUB2 - Ceas LED cu senzor de mișcare, alimentare 1xAA, Ø 32 cm, stejar
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23712/DUB/BAT2 - Ceas LED reglabil cu senzor, LED/1xAA, diam. 32 cm, stejar
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Puzzle mecanic 3D din lemn, glob strălucitor RoboTime
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Lustră pe cablu PASTELO 1 1xG9/12W/230V negru
Pentru bucătărie, cu abajur, din metal
În stoc
Dalber 54602 - Lustr copii LITTLE LION 1xE27/15W/230V
De tavan
În stocLivrare gratuită
SET 2x bec LED auto 11972 U2500 CX H7/H18 PX26d/PY26d-1/16W/12V 6000K
Tip LED
În stocLivrare gratuită