


Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Plafonieră modernă cu un aspect simplu. Potrivită pentru camera de zi sau dormitor. Poate fi controlată prin intermediul unui dispozitiv mobil cu aplicația TuyaSmart. Aplicația este disponibilă atât pe sistemele Android, cât și pe iOS. Plafoniera este ușor de conectat la aplicație, fiind necesară doar conectarea acesteia la o rețea Wi-Fi. Produsul funcționează cu dispozitivele inteligente Amazon Echo sau Google Home. Este inclusă și o telecomandă. Produsul are funcție de reglare continuă a luminozității, de modificare a temperaturii luminii, lumină de veghe, funcție de memorie și temporizator. Temperatura luminii: 2.700-6.500 K. Acest corp de iluminat este prevăzut cu o sursă de lumină LED încorporată economică.
| Lățime | Lăţime |
|---|---|
| Smart | Da |
| Culoarea luminii | Caldă, Neutră, Rece |
| Culoare | Alb |
| Funcție | Tehnologie LED/Control prin telefon/Control la distanță |
| Formă | Rotund |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Temperatură de culoare | 2700-6500 K |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 22 W |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 22 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 22 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 210 W |
| Stil | Altele |
| Tip | Plafonieră |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Flux luminos total | 3000 lm |
| Durata medie de viață a sursei | 20000 h |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Series | SLIM Briloner |
| Producător | Brilo |

Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită

Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită

Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă, cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită

Din lemn
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart
În stocLivrare gratuită

Smart
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită
Din metal, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită

Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită

Din plastic, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Electrice, pentru țânțari, pentru muște
În stoc