Bec dimmabil LED VINTAGE E27/4W/230V 2200K - Eglo 11889
Epuizat
Istoricul prețurilor
Descrierea produsului
Specificații
Cu  dimmingDa
Tip socluE27
Tip becLED
EcologicDa
Model becRetro
TipBec LED /Bec filament
SocluE27
Tensiune230 V
Temperatură de culoare2200 K
Flux luminos total50 lm
FuncțieTehnologie LED/Luminozitate reglabilă
FormăGlob
Tip de becG200
Puterea de intrare a sursei4 W
Echivalent cu un bec convențional7 W
Indicele de redare a culorilor (cri)80 Ra
Unghiul fasciculului luminos300 °
Durata medie de viață a sursei25000 h
Numărul ciclurilor de comutare15000 ON/OFF
Numărul de bucăți din ambalaj1
Perioadă de garanție24 luni
Culoarea luminiiAlb cald
StilVintage
SeriesVINTAGE BULBS
ProducătorEglo
Cele mai bune produse de la Luminam.ro
Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/24W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED cu senzor pentru baie NIVERA LED/24W/230V IP54 d. 30 cm alb + telecomandă
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/36W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
SET 6x bec LED Philips GU10/4,6W/230V 2700K
ECOlogic, soclu GU10, - LED
Brilagi - Corp de iluminat LED pentru baie ULTRA SLIM, 12W, 230V, Ø 22,5 cm, auriu, IP54
În stoc
SET Bec 3x LED Philips A60 E27/8W/230V 2700K
ECOlogic, soclu E27, - LED
Infantino - Carusel muzical 3în1 pentru pătuț, 3xAAA, roz
Carusele, fabricate din plastic, lăţime
Aigostar - Aplica LED pentru oglindă de baie, 12W, 230V, 4000K, 60 cm, IP44, negru
Cu iluminare, cu ramă
Lampă de noapte LED reglabilă cu ceas KAJA LED/1,3W/5V 3000K
Lampă LED RGB dimabilă cu ceas deșteptător și încărcare Qi Immax 08986L 30W/230V auriu