
SET 4x bec LED Philips B35 E14/5W/230V 2700K
ECOlogic, soclu E14, - LED
În stocPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Philips pe care îl avem în stoc la prețul de 44.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Tip soclu | E27 |
|---|---|
| Culoarea luminii | Alb cald (2800 - 3300K) |
| Tip bec | LED |
| Ecologic | Da |
| Model bec | Cilindrică |
| Culoare | Alb |
| Lățime | Lăţime |
| Tip | Bec LED |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Formă | Glob |
| Soclu | E27 |
| Puterea de intrare a sursei | 8 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 60 W |
| Temperatură de culoare | 2700 K |
| Flux luminos total | 806 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Unghiul fasciculului luminos | 180 ° |
| Durata medie de viață a sursei | 15000 h |
| Numărul ciclurilor de comutare | 50000 ON/OFF |
| Numărul de bucăți din ambalaj | 4 |
| Tensiune | 230 V |
| Perioadă de garanție | 24 luni |
| Series | ZELENÉ ŽÁROVKY Philips |
| Producător | Philips |

ECOlogic, soclu E14, - LED
În stoc
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, cu lumină caldă
În stoc
ECOlogic, RGB, colorat
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, RGB, soclu E27
În stoc
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, colorat, soclu E27
În stoc
ECOlogic, RGB, soclu E14
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
ECOlogic, RGB, soclu E27
În stoc
ECOlogic, soclu E27, cu dimming
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, cu dimming
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, cu dimming
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, cu lumină caldă
În stoc
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
ECOlogic, RGB, colorat
Livrare în peste 2 zile
ECOlogic, soclu GU10, cu dimming
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, cu lumină caldă
În stoc

ECOlogic, RGB, colorat
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, RGB, soclu E27
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu GU10, cu lumină caldă
În stoc
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Robot
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită