
Philips Hue Bec LED dimabil WACA E27/8W/230V 2200-6500K
ECOlogic, colorat, soclu E27
În stocPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Creează atmosfera perfectă cu luminile dimabile Philips Hue. Iluminare eficientă din punct de vedere energetic, controlabilă de la distanță, care îți permite să obții condițiile de iluminare ideale, adaptate preferințelor, activităților sau stării tale de spirit. Bec individual Philips Hue White And Color Ambiance Essential cu soclu GU10. Tonuri reglabile de lumină albă cu temperatură de culoare între 2200-6500K și posibilitatea de a alege până la 16 milioane de culori. Bucură-te de o reglare extrem de lină a luminii albe și de 16 milioane de culori de cea mai înaltă calitate, datorită seriei Hue White And Color Ambiance. Treci de la niveluri întunecate de lumină difuză la o lumină albă clară și confortabilă. Control prin aplicație via Bluetooth și ZigBee - controlează până la 10 becuri cu ajutorul smartphone-ului sau tabletei sau folosește sistemul Amazon Alexa pentru a comanda luminile prin voce. La utilizarea Hue Bridge limita va crește la 50 de produse conectate. Pentru a crește limita de produse conectate este necesar să dețineți Hue Bridge. Asociază pur și simplu luminile Hue cu orice dispozitiv compatibil Amazon Echo sau Google Home și bucură-te de confortul controlului vocal al luminilor inteligente. Astfel vei seta rapid atmosfera dorită în cameră. Compatibil cu sistemele Amazon Alexa și Apple HomeKit. Mai multe informații despre sistemul HUE găsiți în našem articolul.
| Cu dimming | Da |
|---|---|
| Colorate | Da |
| Tip soclu | GU10 |
| Culoarea luminii | Alb rece (5000 - 7000K), Alb cald (2800 - 3300K), Alb neutru (3500 – 4500K) |
| Tip bec | LED, Economic/ fluorescent |
| Ecologic | Da |
| Rgb | Da |
| Culoare | Alb |
| Soclu | GU10 |
| Puterea de intrare a sursei | 4,7 W |
| Durata medie de viață a sursei | 15000 h |
| Temperatură de culoare | 2200-6500 K |
| Flux luminos total | 345 lm |
| Tip | Bec LED |
| Funcție | RGB/Tehnologie LED/Luminozitate reglabilă |
| Echivalent cu un bec convențional | 50 W |
| Tensiune | 230 V |
| Numărul ciclurilor de comutare | 50000 ON/OFF |
| Unghiul fasciculului luminos | 36 ° |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Numărul de bucăți din ambalaj | 1 |
| Series | ESSENTIAL Philips HUE |
| Producător | Philips |

ECOlogic, colorat, soclu E27
În stoc
ECOlogic, soclu E27, cu dimming
În stoc
ECOlogic, soclu E14, - LED
În stoc
ECOlogic, RGB, colorat
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, colorat, soclu E27
În stoc
ECOlogic, soclu G9, cu dimming
În stoc
ECOlogic, soclu GU10, cu dimming
În stoc
ECOlogic, soclu GU10, cu dimming
În stoc
ECOlogic, reflector, soclu GU10
În stoc
ECOlogic, reflector, soclu GU10
În stoc
ECOlogic, reflector, soclu GU10
În stoc
ECOlogic, reflector, soclu GU10
În stoc
ECOlogic, soclu GU10, cu lumină caldă
În stoc
ECOlogic, soclu GU10, cu lumină caldă
În stoc
ECOlogic, reflector, soclu GU10
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu GU10, cu dimming
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, cu dimming
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, reflector, soclu GU10
În stoc
ECOlogic, soclu G9, cu dimming
În stoc
ECOlogic, RGB, colorat
În stoc
ECOlogic, soclu E27, cu lumină caldă
În stoc
ECOlogic, soclu G9, cu dimming
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, reflector, soclu GU10
În stoc
ECOlogic, soclu E27, cu dimming
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, cu lumină caldă
În stoc
ECOlogic, reflector, soclu GU10
În stoc
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stoc
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
ECOlogic, soclu GU10, soclu MR16
În stoc
ECOlogic, soclu G9, cu dimming
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, cu dimming
În stoc
ECOlogic, soclu E27, cu dimming
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc

Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită