Recomandăm
Fotoliu extensibil albastru BILLY VELVET
Dimensiuni 82×103×94 cm
Istoricul prețurilor
- 01.06.2026 - 1.753 RON
- 01.08.2025 - 1.753 RON
- 01.07.2025 - 1.724 RON
- 02.04.2025 - 1.642 RON
- 20.02.2025 - 1.786 RON
- 18.02.2025 - 2.162 RON
- 18.02.2025 - 1.785 RON
- 11.02.2025 - 1.788 RON
- 27.11.2024 - 1.927 RON
- 15.01.2024 - 1.906 RON
Descrierea produsului
Material Țesătură de catifea: Albastru nr.188 Lemn: Fag Dimensiuni Lățime: 103 cm Adâncime: 94 cm Înălțime: 82 cm Adâncime șezut: 58 cm Înălțime șezut: 42 cm Suprafață de dormit: 103 x 191 cm Greutate: 30,40 kg Sarcina maximă: 200 kg Specificații Se livrează dezasamblat
Dimensiuni
| Lăţime: | 103 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 94 cm |
| Înălţime: | 82 cm |
Specificații
| Caracteristici | Extensibile |
|---|---|
| Tip | Fotolii pentru TV |
| Culoare | Albastru |
| Material | Stofă |
| Stil | Modern |
| Decor din lemn | Fag |
| Picioare | Lemn |
| Inaltime | 82 cm |
| Cotiere | Fara cotiere |
| Adancime | 94 cm |
| Tapiterie | Tesatura din catifea |
| Latime | 103 cm |
| Capacitate de incarcare | 200 kg |
| Spatiu de depozitare | Fara spatiu de depozitare |
| Picioruse | Cu picioruse |
| Zona de dormit | 103 x 191 cm |
| Inaltimea scaunului | 42 cm |
| Forma | Canapele |
Cele mai bune produse de la SCANDIshop.ro

IB Laursen Servetele de masa GRAND MA'S FLOWERS, 50 buc
În stoc
Scaun de birou AVOLA VELVET gri deschis
Rotativ, cu roți din plastic, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Loc de joaca pentru copii de gradina NERF BATTLE FORT 4,45 x 1,84 m
200×100 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Grilaj Bariera pentru uSi / scAri Inaltimea barierei: 68 cm, Latimea barierei: 72 - 122 cm
Fabricate din lemn, fabricate din material textil
În stoc
Masuta din bambus pentru laptop GION XL
56×90×34 cm, cu înălțime reglabilă, reglabile în înălțime
În stoc
Scaun de birou AVOLA VELVET bordeaux
46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Sertar sub pat Culoare Alb, 150 cm
Tip sertar
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Coltar extensibil in forma de U VENORIA, petrol, 285x146 cm + 2 perne GRATUIT
85×285×50 cm, extensibilă, în stil modern
Livrare în peste 5 săptămâni
Scaun de birou AVOLA VELVET maro deschis
72-86×46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Saltea cu arcuri impachetate individual si fibra de cosos COCO MAXI 20 cm 160x200 cm Protectie saltea: Incluzine protectia de saltea
20×160×200 cm, ortopedică, cu 7 zone de confort
În stoc
Suport pentru umbrele TORBA metalic, negru
Din metal
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Suport pentru umbrele alb SAFFA
Din metal
Disponibil în 6 e-shop-uri
În stoc
Suport negru pentru umbrele BAYAN
Din metal
Disponibil în 4 e-shop-uri
Livrare în peste 2 săptămâni
Coltar extensibil in forma de U VENORIA, crem, 285x146 cm + 2 perne GRATUIT
85×285×50 cm, extensibilă, în stil modern
Livrare în peste 5 săptămâni
Saltea spuma DELUXE 120 x 200 cm Protectie saltea: Incluzine protectia de saltea
10×120×200 cm, cu 7 zone de confort, cu spumă PUR
În stoc
Lenjerie de pat din bumbac pentru patut ELIVINE albă Dimensiunile lenjeriei: 45 x 65 cm | 90 x 135 cm
Pentru băieți, pentru pătuț, cu nasturi
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Set plapuma pentru tot anul 140 x 200 cm cu perna 70 x 90 cm ARTLINE
În stoc
Perna decorativa pentru copii, RAINBOW 40x40 cm
40×40 cm, decorativă, rotundă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc

































