Eglo 95282 - Corp de iluminat LED pentru baie CAPRI LED/11W/230V IP44
Către magazin Luminam.ro
DisponibilitateÎn stoc
Livrare gratuită
Puteți returna produsul în termen de 60 de zile.
Istoricul prețurilor
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Descrierea produsului
Specificații
Cu  protecție  ip44Da
TipPlafonieră
FormăRotund
Tensiune230 V
Puterea de intrare a sursei11 W
Puterea maximă de intrare a sursei11 W
FuncțieTehnologie LED
Grad de protecție ipIP44
Becuri incluseDA (LED)
SocluModul LED integrat
Număr de becuri1
Temperatură de culoare3000 K
Flux luminos total850 lm
Durata medie de viață a sursei25000 h
Echivalent cu un bec convențional60 W
Consumul total de energie al corpului de iluminat11 W