
SET 6x Bec LED Philips A60 E27/13W/230V 2700K
ECOlogic, soclu E27, cu lumină caldă
În stocPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Philips pe care îl avem în stoc la prețul de 38.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Tip soclu | E14 |
|---|---|
| Culoarea luminii | Alb cald (2800 - 3300K) |
| Tip bec | LED |
| Ecologic | Da |
| Model bec | Lumânare, Retro |
| Culoare | Verde |
| Tip | Bec LED /Bec filament |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Formă | Lumânare |
| Soclu | E14 |
| Tip de bec | B35 |
| Puterea de intrare a sursei | 5 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 40 W |
| Temperatură de culoare | 2700 K |
| Flux luminos total | 470 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Unghiul fasciculului luminos | 300 ° |
| Durata medie de viață a sursei | 15000 h |
| Numărul ciclurilor de comutare | 20000 ON/OFF |
| Numărul de bucăți din ambalaj | 3 |
| Tensiune | 230 V |
| Perioadă de garanție | 24 luni |
| Stil | Vintage |
| Series | ZELENÉ ŽÁROVKY Philips |
| Producător | Philips |

ECOlogic, soclu E27, cu lumină caldă
În stoc
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, - LED
În stoc
ECOlogic, soclu E27, cu lumină caldă
În stoc
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, cu lumină caldă
În stoc
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, cu dimming
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, RGB, colorat
În stoc
ECOlogic, soclu E14, cu dimming
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, colorat, soclu E27
În stoc
ECOlogic, RGB, colorat
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, RGB, soclu E14
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, cu dimming
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, colorat, soclu E27
În stoc
ECOlogic, RGB, soclu E27
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
ECOlogic, soclu E27, cu lumină caldă
În stoc
ECOlogic, RGB, soclu E27
În stoc
ECOlogic, RGB, soclu E27
În stoc
ECOlogic, soclu E27, cu dimming
În stoc
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, RGB, colorat
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, RGB, soclu E27
În stoc
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
ECOlogic, soclu E27, cu dimming
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc

Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită