




Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Eglo pe care îl avem în stoc la prețul de 545.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Puterea maximă de intrare a sursei | 3,3 W |
|---|---|
| Puterea de intrare a sursei | 3 W |
| Tensiune | 230 V |
| Loc | Cameră de zi |
| Tip | Spot |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 5 |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Flux luminos total | 1200 lm |
| Durata medie de viață a sursei | 15000 h |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Echivalent cu un bec convențional | 80 W |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Stil | Altele |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 15 W |
| Soclu | GU10 |
| Series | LOCANDA Eglo |
| Producător | Eglo |
Recenzii ale utilizatorilor
Minunat, conform așteptărilor.

În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, rotundă
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, cu întrerupător, atipică
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, control de la distanță, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuităÎn stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, atipică
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din lemn, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, rotundă
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuităÎn stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stoc

În stil modern, cu întrerupător, atipică
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită

De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită

Cu proiecție
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc

De tavan
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Suspendată
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, - LED
În stoc

Carusele
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc