

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Spotul LED Eglo Connect este ajustabil prin intermediul unui smartphone, tabletă sau telecomandă. Nu aveți nevoie de Wi-Fi sau adaptor. Ajustabil prin smartphone/tabletă sau telecomandă.Bluetooth cu consum redus de energie. Aplicație gratuită pentru Android și iOS.Datorită funcției RGB, puteți schimba cu ușurință culorile luminii, inclusiv alb.Dimming lin al corpului de iluminat (0-100%).2700K alb cald - 6500K alb rece.Alegere din 16 milioane de culori - RGB.Setări pentru culori predefinite. Telecomanda nu este inclusă în pachet.
| Tipul de bec recomandat | LED |
|---|---|
| Putere | 230V |
| Tip | Aplicate |
| Orientabile | Da |
| Material | Metal |
| Smart | Da |
| Culoarea luminii | Caldă, Neutră, Rece |
| Culoare | Alb |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 5 W |
| Temperatură de culoare | 2700-6500 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 4 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Flux luminos total | 2400 lm |
| Funcție | RGB/Control prin telefon/Tehnologie LED |
| Echivalent cu un bec convențional | 45 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 5 W |
| Formă | Rotund |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 20 W |
| Stil | Altele |
| Series | CONNECT Eglo, CORROPOLI-C Eglo |
| Producător | Eglo |

Aplicat, în stil modern, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, încastrat, de 230V
În stocAplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuităAplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocAplicat, orientabil, smart
În stocLivrare gratuităAplicat, orientabil, smart
În stocLivrare gratuităAplicat, orientabil, smart
În stocLivrare gratuităAplicat, orientabil, smart
În stocLivrare gratuităAplicat, orientabil, smart
În stocLivrare gratuităAplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuităAplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Aplicat, cu finisaj din crom, de 12V
În stoc
Aplicat, orientabil, smart
În stoc
Aplicat, cu finisaj din bronz / alamă, din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, cu finisaj din crom, de 230V
În stocLivrare gratuită
Orientabil, încastrat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuităAplicat, orientabil, smart
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, în stil modern, - bec tip LED
În stoc
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stoc
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuităAplicat, orientabil, în stil modern
În stoc
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, încastrat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, încastrat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită