




Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Eglo pe care îl avem în stoc la prețul de 180.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Tip | Plafonieră |
|---|---|
| Tensiune | 230 V |
| Formă | Pătrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 24 W |
| Loc | Dormitor |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Echivalent cu un bec convențional | 150 W |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 24 W |
| Puterea de intrare a sursei | 24 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Culoarea luminii | Alb natural |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Durata medie de viață a sursei | 25000 h |
| Temperatură de culoare | 4000 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Flux luminos total | 2600 lm |
| Stil | Altele |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Series | FUEVA 1 Eglo |
| Producător | Eglo |




Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită






Din metal
În stoc


Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită





Smart, cu lumină caldă, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită


Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din metal
În stocLivrare gratuită

Din metal
În stoc
Cu lumină caldă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită





Tip LED
În stocLivrare gratuită
Instalație, pentru exterior, cu alimentare electrică
În stocLivrare gratuită
De perete, de metal
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, de 12V, freestanding
În stocLivrare gratuită

Suspendată
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită


Carusele
În stocLivrare gratuită

Smart
În stocLivrare gratuită

Seturi de
În stocLivrare gratuită