Compară prețurile celor 3 e-shop-uri de la 110 RON la 193,19 RON:
Plafonieră LED Eglo 95662 FRADELO LED/4W/230V
Oferte recomandate
Alege dintre 3 magazine cu prețuri de la 110 RON până la 193,19 RON:
Istoricul prețurilor
- 25.04.2026 - 151,6 RON
- 10.03.2026 - 151,6 RON
- 25.04.2026 - 110 RON
- 10.03.2026 - 110 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Descrierea produsului
Produs direct de la producător Eglo pe care îl avem în stoc la prețul de 121.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
Specificații
| Stil | Modern |
|---|---|
| Tipul de bec recomandat | LED |
| Tip control | Întrerupător |
| Putere | 230V |
| Formă | Pătrată |
| Amplasare | Living și dormitor |
| Număr surse de iluminat | Unu |
| Tip | Plafonieră |
| Puterea de intrare a sursei | 4 W |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 4 W |
| Tensiune | 230 V |
| Echivalent cu un bec convențional | 30 W |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Flux luminos total | 400 lm |
| Durata medie de viață a sursei | 25000 h |
| Loc | Cameră de zi |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 4 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Series | NOVEL Eglo, FRADELO Eglo |
| Producător | Eglo |
Produse similare

Plafoniera moderna cu spoturi Base alba 3L NVL-661003
În stil modern, cu întrerupător, atipică
În stocLivrare gratuită
Lustra cu 3 spoturi mini GU10 directionabile design modern PRESTON GOLD alb, auriu
În stil modern, cu întrerupător, atipică
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Eglo 901328 - Plafonieră LED FUEVA pentru baie, 7W, 230V, 15x15 cm, IP44, neagră
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stoc
Plafonieră LED Eglo MY CHOICE 3xE14/4W/230V crom/alb
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Lustra aplicata design modern Hermes pl3 d60 alama/alba
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Eglo 44163 - Spot TILSTON, 3xE14/40W/230V, bej
Cu întrerupător, de 230V, rotundă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră ABEL 1xE27/60W/230V beton
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Briloner 3340-042 - Plafonier LED reglabil TWIN 4x7,5W/230V
- bec tip LED, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Plafonieră Orion DL 7-677/50 AUSTRIAN OLD LAMP 3xE27/60W/230V bronz/alb
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Open Design OR81145 - Plafonieră PALLA, 1xE14/8W/230V, Ø 24 cm, crom lucios
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Plafonieră SALGADO 1xE27/60W/230V beton
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stoc
Leuchten Direkt 15341-55 - Plafonieră LED VALERIE 3xLED/3,7W/230V
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Plafoniera stil clasic Publico 3L NVL-667003
În stil modern, cu întrerupător, atipică
În stocLivrare gratuită
Eglo 97778 - Plafonieră LED ROMAO 3, dimabilă, 40W, 230V
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Eglo 96545 - LED Plafoniera ABIOLA 1 3xLED/5,4W/230V
Rotundă
În stocLivrare gratuită
Eglo 901103 - Plafonieră LED SELVINA, 20,5 W, 230 V, maro
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Plafonieră PIATTO 1xE27/40W/230V auriu Markslöjd 108541
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Spot LED JAMES 2xLED/15W/230V RED-Design Rendl-R13362
În stocLivrare gratuită
vidaXL Spot de tavan Nichel 8 x 8 x 10,5 cm Oțel
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Spot LED Globo 871602016X LOXY 2xE14/5W/230V
În stoc
Brilagi - Plafonieră LED MILKY WAY, 36W, 230V, 3000K, Ø 48 cm
- bec tip LED, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Eglo 96059 - Plafonieră LED pentru baie FUEVA LED/22W/230V IP44
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lustră aplicată Brilagi FLAMENGO 1xE27/60W/230V bej
- bec tip LED, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED dimabilă de exterior Eglo 901458 ROVITO-R 18,5W/230V d. 38,9 cm IP44 alb + telecomandă
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED Eglo MY CHOICE 3xE14/4W/230V crom/alb
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Orion - Plafonieră RITA 1xG9/40W/230V Ø 9 cm crom lucios
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Plafoniera, Lustra tavan LED CCT Penelopa 42
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Plafoniera Art Deco din alamă - Karel
Din sticlă, din metal, în stil modern
În stoc
Plafoniera 3l design modern Blacky I nichel mat
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Plafoniera LED moderna design slim TANSY 18W 67098-18 GL
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Eglo 94255 - LED Lampa spot SESTO 3xLED/3,3W/230V
În stocLivrare gratuită
Eglo 34024 - Plafonieră LED AQUINO 3xLED/3,5W/230V + LED/4,5W + LED/7W
- bec tip LED, cu întrerupător, de 230V
În stocCele mai bune produse de la Luminam.ro

Lampă de noapte LED reglabilă cu ceas KAJA LED/1,3W/5V 3000K
În stoc
Li-Go 23688/DUB2 - Ceas LED cu senzor de mișcare, alimentare 1xAA, Ø 32 cm, stejar
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED CYNIDECO LED/30W/230V 4000K negru
Tip LED
În stocLivrare gratuită
SET 6x bec LED Philips GU10/4,6W/230V 2700K
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
SET Bec 3x LED Philips A60 E27/8W/230V 2700K
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
Lustra copii NELA 1xE27/60W/230V roz deschis
De tavan
În stocLivrare gratuită
Solight IR04 - Încălzitor cu infraroșu suspendat, 2000 W / 230 V, IP24
Suspendată
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED pentru baie ULTRA SLIM, 12W, 230V, Ø 22,5 cm, auriu, IP54
În stoc
Alarmă cu senzor de mișcare fără fir 6xAA albă Nedis ALRMMW20WT
În stoc
Li-Go 23712/DUB/BAT2 - Ceas LED reglabil cu senzor, LED/1xAA, diam. 32 cm, stejar
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Lampă LED RGB dimabilă cu ceas deșteptător și încărcare Qi Immax 08986L 30W/230V auriu
Cu proiecție
În stocLivrare gratuită
SET 3x Bec LED Philips B35 E14/4,3W/230V 2700K
ECOlogic, soclu E14, - LED
În stoc
Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/24W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Infantino - Carusel muzical 3în1 pentru pătuț, 3xAAA, roz
Carusele
În stocLivrare gratuită
Cuier de perete cu LED Eglo 99596 CIVITATE LED/18W/230V
De perete, de metal
În stocLivrare gratuită
Nedis WIFIVCL002CBK - Aspirator robot Wi-Fi Tuya cu mop, negru + DO
Robot
În stocLivrare gratuită
Radiator de exterior 100W/2000W/230V IP65 Nedis HTPA30ESS + telecomandă
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
SET 6x Bec LED Philips E14/5,5W/230V 2700K
Seturi de
În stocLivrare gratuită



