Compară prețurile celor 2 e-shop-uri de la 572 RON la 660,93 RON:
Plafonieră LED Eglo 95664 FRADELO 4xLED/4W/230V
Oferte recomandate
Alege dintre 2 magazine cu prețuri de la 572 RON până la 660,93 RON:
Descrierea produsului
Produs direct de la producător Eglo pe care îl avem în stoc la prețul de 266.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
Specificații
| Stil | Modern |
|---|---|
| Tipul de bec recomandat | LED |
| Tip control | Întrerupător |
| Putere | 230V |
| Formă | Pătrată |
| Amplasare | Living și dormitor |
| Număr surse de iluminat | Seturi |
| Culoare | Alb |
| Tip | Plafonieră |
| Puterea de intrare a sursei | 4 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 4 W |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 4 |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Flux luminos total | 1600 lm |
| Durata medie de viață a sursei | 25000 h |
| Loc | Cameră de zi |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Echivalent cu un bec convențional | 110 W |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 16 W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Series | NOVEL Eglo, FRADELO Eglo |
| Producător | Eglo |
Produse similare

Eglo 95663 - Plafonieră LED FRADELO 3xLED/4W/230V
În stocLivrare gratuită
Lustra aplicata moderna, NODINO PL9 CROMO 133393
În stil modern, cu întrerupător, atipică
În stocLivrare gratuită
Plafoniera, Lustra aplicata eleganta Palermo, 38cm
În stil modern, cu întrerupător, rotundă
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Plafonieră LED POOL, 36W, 230V, 3000/4000/6000K, diam. 30 cm, bej
- bec tip LED, control de la distanță, de 230V
În stocLivrare gratuită
Ideal Lux - Lustră aplicată NODI 5xE14/28W/230V 50x55 cm crom lucios/alb
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Eglo 97499 - Plafonieră LED BENALUA 1 4xLED/9W/230V
Din sticlă, din metal, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Globo 67085-20 - Lustră LED aplicată SHANGHAI LED/15W/230V
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Plafonieră SMART 5xE14/10W/230V negru/gri
În stil modern, control de la distanță, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lustră aplicată DONNA 3xE27/60W/230V nichel
Din metal, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Lampă LED de tavan POOL LED/60W/230V 3000/4000/6000K Ø 50 cm bej
- bec tip LED, control de la distanță, de 230V
În stocLivrare gratuită
Spot incastrat cristal pentru tavan ESTER 2 crom
Pentru living și dormitor, cu o sursă de iluminat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Plafonieră LED Eglo 95656 FRADELO 3xLED/4W/230V
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Eglo 32001 - Plafonieră LED PAWEDO 1 4xGU10-LED/3W/230V
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Eglo 95542 - Plafonieră reglabilă cu cristale TELLUGIO-S LED/24W/230V
Din cristal, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
Aplica de perete stil clasic Nostalgie 2L alama antique/champagne lucios
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuităEglo 32603 - Plafonieră LED RICONTO, 11 W, 230 V, diametru 25 cm
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocEglo 95676 - Plafonieră LED RICONTO 1, 16 W, 230 V
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Rabalux 71007 - Plafonieră LED dimabilă SOTIRIS LED/21W/230V + telecomandă
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuităEglo 95675 - Plafonieră LED RICONTO 1, 11 W, 230 V
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Plafonieră LED cu dimmer SLEEKLINE LED/40W/230V Wi-Fi Tuya albă+telecomandă
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
Plafonieră Kolarz 731.U13.4.133 NONNA 3xE27/60W/230V d. 42 cm gri/alamă
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Plafoniera moderna AVENUE
În stil modern, cu întrerupător, atipică
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuităEglo 95288 - Plafonieră LED RICONTO 1 LED/11W/230V
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Eglo 55277 - Plafonieră PASTERI, 3 x E27, 25 W, 230 V, Ø 47,5 cm, gri
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lustră LED aplicată REY 3xLED/5W/230V crom lucios Brilo
Din metal, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
EGLO 13551 - LED Plafoniera CABO 6xGU10/3W/230V
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
vidaXL Lustră cu brațe tip frunze cristal acrilic alb 5 becuri E14
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Ideal Lux - Lustră LED aplicată NODINO, 9xG9/3W/230V, Ø 83 cm, crom lucios/alb
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Rabalux 2511 - Plafonieră LED NAOMI 4xGU10/5W
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lustră LED aplicată GO 5xLED/4,8W/230V Briloner 3181-059
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
vidaXL Spot 6 pcs Argintiu 9 x 9 x 2.5 cm Metal
Din lemn, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lustră LED dimabilă aplicată LED/55W/230V 3000-6500K + telecomandă
Din metal, din plastic, în stil modern
În stocLivrare gratuităCele mai bune produse de la Luminam.ro

Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/24W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/36W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Aigostar - Aplica LED pentru oglindă de baie, 12W, 230V, 4000K, 60 cm, IP44, negru
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED cu senzor pentru baie NIVERA LED/24W/230V IP54 d. 30 cm alb + telecomandă
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
SET 6x bec LED Philips GU10/4,6W/230V 2700K
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
SET 6x Bec LED Philips E14/5,5W/230V 2700K
Seturi de
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED pentru baie ULTRA SLIM, 12W, 230V, Ø 22,5 cm, auriu, IP54
Cu protecție IP44
În stoc
SET Bec 3x LED Philips A60 E27/8W/230V 2700K
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
Panou LED RGBW dimabil încastrat Aigostar MESH LED/36W/230V 60x60 cm
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Nedis HTPA15EBK Încălzitor electric exterior 200 cm 1500W/230V IP34
Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Lampă de noapte LED reglabilă cu ceas KAJA LED/1,3W/5V 3000K
Cu proiecție
În stoc
Element de încălzire de exterior Nedis HTPA21BKW SmartLife 600/1200W/230V Wi-Fi Tuya IP24
Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED dimabil SLIMFRAME WOOD LED/58W/230V 124x33,7 cm + telecomandă inclusă
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Set de unelte Gola Fieldmann 66 buc.
În stocLivrare gratuită
Set de unelte Gola Fieldmann 138 buc.
În stocLivrare gratuită
Radiator de exterior 100W/2000W/230V IP65 Nedis HTPA30ESS + telecomandă
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
Solight IR04 - Încălzitor cu infraroșu suspendat, 2000 W / 230 V, IP24
Suspendată
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23688/DUB2 - Ceas LED cu senzor de mișcare, alimentare 1xAA, Ø 32 cm, stejar
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită




