Compară prețurile celor 2 e-shop-uri de la 585 RON la 660,93 RON:
Plafonieră LED Eglo 95664 FRADELO 4xLED/4W/230V
Oferte recomandate
Alege dintre 2 magazine cu prețuri de la 585 RON până la 660,93 RON:
Descrierea produsului
Produs direct de la producător Eglo pe care îl avem în stoc la prețul de 266.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
Specificații
| Stil | Modern |
|---|---|
| Tipul de bec recomandat | LED |
| Tip control | Întrerupător |
| Putere | 230V |
| Formă | Pătrată |
| Amplasare | Living și dormitor |
| Număr surse de iluminat | Seturi |
| Culoare | Alb |
| Tip | Plafonieră |
| Puterea de intrare a sursei | 4 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 4 W |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 4 |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Flux luminos total | 1600 lm |
| Durata medie de viață a sursei | 25000 h |
| Loc | Cameră de zi |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Echivalent cu un bec convențional | 110 W |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 16 W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Series | NOVEL Eglo, FRADELO Eglo |
| Producător | Eglo |
Produse similare

Eglo 98324 - Plafonieră LED dimabilă LANCIANO LED/36W/230V cu DO
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
Lustra aplicata moderna, NODINO PL9 CROMO 133393
În stil modern, cu întrerupător, atipică
În stocLivrare gratuită
Plafoniera, Lustra aplicata eleganta Palermo, 38cm
În stil modern, cu întrerupător, rotundă
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lustră aplicată WOMBLE 6xG9/28W/230V Paul Neuhaus 6796-55
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Plafonieră LED POOL LED/48W/230V 3000/4000/6000K Ø 40 cm bej
- bec tip LED, control de la distanță, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Plafonieră LED POOL, 36W, 230V, 3000/4000/6000K, diam. 30 cm, bej
- bec tip LED, control de la distanță, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Plafonieră SMART 5xE14/10W/230V negru/gri
În stil modern, control de la distanță, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lustră aplicată DONNA 3xE27/60W/230V nichel
Din sticlă, din metal, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Lampă LED de tavan POOL LED/60W/230V 3000/4000/6000K Ø 50 cm bej
- bec tip LED, control de la distanță, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Spot incastrat cristal pentru tavan ESTER 2 crom
Pentru living și dormitor, cu o sursă de iluminat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Plafonieră LED Eglo 95656 FRADELO 3xLED/4W/230V
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Eglo 32001 - Plafonieră LED PAWEDO 1 4xGU10-LED/3W/230V
În stocLivrare gratuită
Aplica de perete stil clasic Nostalgie 2L alama antique/champagne lucios
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Plafonieră LED POOL, 48W, 230V, 3000/4000/6000K, 40 cm, roz
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Rabalux 71007 - Plafonieră LED dimabilă SOTIRIS LED/21W/230V + telecomandă
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Plafonieră LED cu dimmer SLEEKLINE LED/40W/230V Wi-Fi Tuya albă+telecomandă
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
Plafoniera moderna AVENUE
În stil modern, cu întrerupător, atipică
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Eglo 55277 - Plafonieră PASTERI, 3 x E27, 25 W, 230 V, Ø 47,5 cm, gri
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
vidaXL Lustră cu brațe tip frunze cristal acrilic alb 5 becuri E14
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
vidaXL Spot 6 pcs Argintiu 9 x 9 x 2.5 cm Metal
Din lemn, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Spotlight industrial alb cu lemn de mango 18 cm - Mangoes
Din lemn, cu întrerupător, în stil retro
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED dimabilă FRIDA LED/12W/230V Leuchten Direkt 14370-00
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Open Design OR81145 - Plafonieră PALLA, 1xE14/8W/230V, Ø 24 cm, crom lucios
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Eglo 94251 - LED Lampa spot LOCANDA 5xGU10-LED/3W/230V
În stocLivrare gratuită
vidaXL Candelabru cu cristale, design cromat
Din sticlă, din metal, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED dimabilă Eglo 901224 CALLIERA LED/20W/230V negru/auriu
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Spot LED Eglo 93678 ZERACO 4xGU10/5W/230V
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Plafonieră LED POOL, 60W, 230V, 3000/4000/6000K, 50 cm, verde
- bec tip LED, control de la distanță, de 230V
În stocLivrare gratuită
vidaXL Lustră, abajururi de sticlă transparentă, 3 becuri E14, lalea
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED Eglo 93783 RONCATO 4xGU10/3W/230V
Din sticlă, din metal, din cristal
În stocLivrare gratuită
Spot Rabalux 2xE14/40W/230V
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Plafonieră SELE MODERN cu 6 spoturi 6xGU10/30W/230V negru
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuităCele mai bune produse de la Luminam.ro

Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/24W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Bec LED pentru piscină LED/25W/12V IP68 6500K
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/36W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Aigostar - Aplica LED pentru oglindă de baie, 12W, 230V, 4000K, 60 cm, IP44, negru
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED cu senzor pentru baie NIVERA LED/24W/230V IP54 d. 30 cm alb + telecomandă
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Brilagi - Corp de iluminat LED pentru baie ULTRA SLIM, 12W, 230V, Ø 22,5 cm, auriu, IP54
De tavan, cu protecție IP44
În stoc
Lampă de noapte LED reglabilă cu ceas KAJA LED/1,3W/5V 3000K
În stoc
Alarmă cu senzor de mișcare fără fir 6xAA albă Nedis ALRMMW20WT
În stoc
Element de încălzire de exterior Nedis HTPA21BKW SmartLife 600/1200W/230V Wi-Fi Tuya IP24
Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED dimabil SLIMFRAME WOOD LED/58W/230V 124x33,7 cm + telecomandă inclusă
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Radiator de exterior 100W/2000W/230V IP65 Nedis HTPA30ESS + telecomandă
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23688/DUB2 - Ceas LED cu senzor de mișcare, alimentare 1xAA, Ø 32 cm, stejar
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23712/DUB/BAT2 - Ceas LED reglabil cu senzor, LED/1xAA, diam. 32 cm, stejar
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Puzzle mecanic 3D din lemn, glob strălucitor RoboTime
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Corp de iluminat LED fluorescent tehnic Philips 31247/31/P0 AQUALINE LED/50W/230V IP65
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Set de 3 becuri LED vintage Philips B35, E14, 4,3 W, 230 V, 2700 K
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
SET 2x bec LED auto 11972 U2500 CX H7/H18 PX26d/PY26d-1/16W/12V 6000K
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Lustr LED pentru copii OXFORD 5xE27/15W/230V montat pe tavan
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită