Aplică LED pentru oglindă de baie Kanlux 26680 ASTEN LED/8W/230V IP44
Specificații
TipDe  perete
Cu  protecție  ip44Da
StilAltele
Consumul total de energie al corpului de iluminat8 W
Perioadă de garanție36 luni
SocluModul LED integrat
Puterea de intrare a sursei8 W
Durata medie de viață a sursei25000 h
Număr de becuri1
Grad de protecție ipIP44
Flux luminos total660 lm
FuncțieTehnologie LED
Echivalent cu un bec convențional45 W
Tensiune230 V
Puterea maximă de intrare a sursei8 W
Numărul ciclurilor de comutare15000 ON/OFF
Indicele de redare a culorilor (cri)80 Ra
LocBaie
Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice2
Culoarea luminiiAlb natural
SeriesASTEN Kanlux
ProducătorKanlux
Produse similare
SET 3x corp de iluminat LED pentru baie Eglo 94977 IGOA 1xGU10/3,3W/230V IP44
Cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Aplica LED pentru oglindă de baie MIRORE, 5 W, 230 V, 30 cm, IP44, crom lucios