Plafonieră LED încastrată pentru baie LED/18W/230V 3000/4000/6000K IP44
Către magazin Luminam.ro
DisponibilitateÎn stoc
Livrare gratuită
Puteți returna produsul în termen de 60 de zile.
Istoricul prețurilor
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Descrierea produsului
Specificații
TipÎncastrat
Cu  protecție  ip44Da
CuloareAlb
Perioadă de garanție36 luni
Orificiu de montare205x205 mm
SocluModul LED integrat
Puterea de intrare a sursei18 W
Durata medie de viață a sursei30000 h
Becuri incluseDA (LED)
Număr de becuri1
Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice2
Grad de protecție ipIP44
Flux luminos total1700 lm
FuncțieTehnologie LED
Echivalent cu un bec convențional120 W
Tensiune230 V
Puterea maximă de intrare a sursei18 W
FormăPătrat
Unghiul fasciculului luminos100 °
Indicele de redare a culorilor (cri)80 Ra
LocBaie
Numărul de bucăți din ambalaj1
Temperatură de culoare4000 K/6000 K/3000 K
Culoarea luminiiAlb cald/Alb natural/Alb rece
StilAltele
Metodă de montareÎncastrat
Consumul total de energie al corpului de iluminat18 W
SeriesCEILING FK Technics
ProducătorFK technics
Produse similare
Plafonieră LED încastrată pentru baie LED/12W/230V 3000/4000/6000K IP44
Tip încastrat, cu protecție IP44
În stoc
SET 3x corp de iluminat LED încastrat pentru baie LED/4,8W/230V IP44 Briloner + telecomandă
Cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Globo 41499C - Aplică LED pentru baie VIGGO LED/18W/230V IP44
De perete, cu protecție IP44
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Markslöjd 107800 - Aplică baie ZEN 1xE27/15W/230V IP44
De perete, cu protecție IP44
Brilagi - Lumină LED pentru oglindă de baie HOLLYWOOD 4xLED/3W/230V IP44 negru
Aplica de perete pentru baie POLA 2xG9/5W/230V IP44 negru/sticlă transparentă
Aplica LED pentru oglindă de baie, 8W, 230V, 30 cm, IP44, neagră
În stoc
Lampă LED pentru oglindă de baie, 10W, 230V, 45 cm, IP44, negru
Eglo 901763 - Plafonieră LED pentru baie FUEVA LED/11,5W/230V Ø21,1 cm IP44 crom
De tavan, cu protecție IP44
Aplica de perete pentru baie POLA, 1x G9, 5W, 230V, IP44, negru/transparent