Lumină frumoasă cu intensitate reglabilă
Istoricul prețurilor
- 28.05.2026 - 403,9 RON
- 17.11.2025 - 403,9 RON
- 07.11.2025 - 281,9 RON
- 24.07.2024 - 302,9 RON
- 15.01.2024 - 303 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Descrierea produsului
Plafonieră LED modernă fabricată din materiale de înaltă calitate, care sunt caracterizate cu aspect modern și la modă.Sursa de lumină LED cu putere totală de 24W cu posibilitatea schimbării temperaturii de culoare cu ajutorul telecomenzii de la alb cald 2700K până la alb rece 6000K.
Specificații
| Material | Metal, Plastic |
|---|---|
| Culoarea luminii | Caldă, Neutră, Rece |
| Culoare | Alb |
| Stil | Altele |
| Echivalent cu un bec convențional | 100 W |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 24 W |
| Durata medie de viață a sursei | 25000 h |
| Temperatură de culoare | 2700-6000 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Flux luminos total | 1440 lm |
| Tip | Plafonieră |
| Funcție | Control la distanță/Tehnologie LED/Luminozitate reglabilă cu telecomanda |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 24 W |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 24 W |
| Formă | Rotund |
| Series | Sanico stropnice s DO, LEON Polux |
| Producător | Polux |
Recenzii
Recenzii ale utilizatorilor
Produse similare

Rabalux 2427 - Plafonieră LED TAMINO LED/24W/230V
Din metal, cu lumină neutră
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Osram - Plafonieră LED ORBIS DUBLIN, 24W/230V, Ø 39 cm, argintie
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED Rabalux LED/48W/230V
Cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED Argon 8784 LIBERO LED/12W/230V 3000K gri
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED KERN LED/24W/230V d. 39 cm
În stocLivrare gratuită
Briloner 3761019 - Plafonieră LED dimabilă LED/45W/230V 2700-6500K+telecomandă crom mat
Din metal, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Lustră LED pe cablu UNION Redo 01-2209 LED/68W/230V 3000K d. 120 cm auriu
Din metal, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Plafoniera LED design tehnic Zoom D-60cm 3000K aurie
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED ALTAFLOR 3xLED/11,2W/230V crom mat Eglo 99786
Din metal
În stocLivrare gratuită
Lustră LED pe cablu AVALON LED/75W/230V Rabalux 2230
Din metal, din plastic, din cristal
În stocLivrare gratuită
Rabalux 71251 - Plafonieră LED RAFFA, 30 W, 230 V, 3000 K
Din plastic, lăţime, înălţime
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Solight WO768-G - Plafonieră LED dimabilă TREVISO LED/48W/230V cu DO
Din metal, din plastic, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Rabalux 2291 - Plafonieră LED RGB dimabilă RASMUS LED/22W/230V + telecomandă
Din plastic, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED dimabilă Top Light SATELLITE LED/48W/230V 3000-6500K alb/maro + telecomandă
În stocLivrare gratuită
Redo 90158 - Plafonieră LED exterior MARINA 1xLED/16W/230V IP65
În stocLivrare gratuită
RED - Design Rendl - R13329 - Plafonieră LED MEZZO, 30W, 230V, neagră
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED ALTAFLOR 2xLED/11,2W/230V crom mat Eglo 99785
Din metal, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Rabalux 72349 - Lustră suspendată pe cablu BELIZA LED reglabilă/90W/230V 3000-6500K + telecomandă
Din metal, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED dimabilă Top Light SATELLITE LED/36W/230V 3000-6500K alb/maro + telecomandă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED Rabalux 71383 AMILIA LED/24W/230V 3000/4000/6500K auriu
În stocLivrare gratuită
Lustră LED pe cablu LUCERO LED/48W/230V aurie
Din metal, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Plafonieră LED reglabilă FLARE 70W/230V 3000/4000/6000K, cu telecomandă
În stocLivrare gratuită
Leuchten Direkt 14635-55-LED FELIX 34,5W/230V RGB plafonieră dimabilă cu DO
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED dimabilă, 150W, 230V, 3000-6500K + telecomandă
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED MEZZO LED/60W/230V neagră RED-Design Rendl-R13333
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED dimabilă MONIROTE LED/37W/230V Eglo 99791 + telecomandă
Din metal, din plastic, smart
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED dimabilă SONIC LED/35W/230V 3000-6000K Ø 45 cm albă + telecomandă
Din metal, din plastic, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED dimabilă SONIC, 100W, 230V, 3000-6000K, Ø 85 cm, albă + telecomandă
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Panou LED aplicat CHRIS LED/30W/230V 4000K 40x40 cm alb
Cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Plafonier LED/42W/230V 3000K crom mat
Din metal
În stocLivrare gratuită
Plafoniera LED design tehnic Zoom D-30cm 3000K negru
Disponibil în 5 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED ENGON LED/45W/230V 4000K argintiu 48 cm Rabalux 71131
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuităCele mai bune produse de la Luminam.ro

Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/24W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/36W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Aigostar - Aplica LED pentru oglindă de baie, 12W, 230V, 4000K, 60 cm, IP44, negru
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED cu senzor pentru baie NIVERA LED/24W/230V IP54 d. 30 cm alb + telecomandă
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Bec LED pentru piscină LED/25W/12V IP68 6500K
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED pentru baie ULTRA SLIM, 12W, 230V, Ø 22,5 cm, auriu, IP54
Cu protecție IP44
În stoc
Lampă de noapte LED reglabilă cu ceas KAJA LED/1,3W/5V 3000K
În stoc
Alarmă cu senzor de mișcare fără fir 6xAA albă Nedis ALRMMW20WT
În stoc
Element de încălzire de exterior Nedis HTPA21BKW SmartLife 600/1200W/230V Wi-Fi Tuya IP24
Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED dimabil SLIMFRAME WOOD LED/58W/230V 124x33,7 cm + telecomandă inclusă
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Radiator de exterior 100W/2000W/230V IP65 Nedis HTPA30ESS + telecomandă
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23688/DUB2 - Ceas LED cu senzor de mișcare, alimentare 1xAA, Ø 32 cm, stejar
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23712/DUB/BAT2 - Ceas LED reglabil cu senzor, LED/1xAA, diam. 32 cm, stejar
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Puzzle mecanic 3D din lemn, glob strălucitor RoboTime
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Set de 3 becuri LED vintage Philips B35, E14, 4,3 W, 230 V, 2700 K
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Plafonieră LED pentru baie NIVERA LED/24W/230V IP54 d. 30 cm negru
De tavan, cu protecție IP44, lăţime
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED pentru baie RENE LED/15W/230V IP44 neagră
De tavan, cu protecție IP44, lăţime
În stoc
Nedis WIFIVCL002CBK - Aspirator robot Wi-Fi Tuya cu mop, negru + DO
Robot
În stocLivrare gratuită