

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Plafonieră LED cu funcție de reglare a luminozității și a culorii luminii. Culoarea luminii: 3.000-6.500 K. Control la distanță sau automatizare ușoară – produsul trebuie doar conectat direct la ruterul Wi-Fi, fără să fie nevoie de nicio unitate centrală externă. Produsul poate fi controlat cu aplicația LEDVANCE SMART+ WiFi, care poate fi descărcată gratuit pe telefon sau tabletă. Produsul mai poate fi controlat vocal cu Amazon Alexa sau Google Assistant. Codul QR pentru descărcarea aplicației se găsește în galerie.
| Material | Plastic |
|---|---|
| Smart | Da |
| Culoarea luminii | Caldă, Neutră, Rece |
| Culoare | Alb |
| Stil | Altele |
| Funcție | Luminozitate reglabilă cu telefonul mobil/Tehnologie LED/Iluminat inteligent |
| Tip | Plafonieră |
| Loc | Cameră de zi/Dormitor |
| Formă | Rotund |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 30 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 30 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 230 W |
| Temperatură de culoare | 3000-6500 K |
| Flux luminos total | 3300 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Unghiul fasciculului luminos | 120 ° |
| Durata medie de viață a sursei | 25000 h |
| Numărul ciclurilor de comutare | 15000 ON/OFF |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 30 W |
| Series | SMART+ Ledvance, GIFTFREE CEILING Ledvance, ORBIS Ledvance, DESIGN LUMINAIRES Ledvance |
| Producător | Ledvance |

Smart
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită

Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din metal, smart
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, smart
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, înălţime
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din metal, lăţime, înălţime
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Diametru, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită
Din lemn, înălţime, diametru
În stocLivrare gratuită

Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită



Smart
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită