

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Corp de iluminat de tavan inteligent cu tehnologie LED. Permite reglarea intensității și schimbarea culorii luminii prin telefon sau telecomandă. Tehnologie avansată în corpul de iluminat, care comunică wireless prin Wi-fi folosind protocolul Tuya, permițând integrarea corpului de iluminat în aplicația Immax NEO PRO. Conectare simplă la aplicație - este suficient să conectați dispozitivul la rețeaua Wi-Fi. Vă ajută chiar și de la distanță să creați iluminarea ideală pentru orice situație. Telecomandă inclusă în pachet (pentru funcționarea corectă a telecomenzii este necesar ca mai întâi corpul de iluminat să fie conectat la aplicația mobilă și la WiFi). Compatibil cu iOS, Android, cu asistenți vocali Amazon Alexa, comenzi rapide Apple Siri, Google Assistant și, de asemenea, cu sistemele TUYA, LIDL. Descărcați aplicația Immax NEO, casa dvs. inteligentă poate fi controlată prin voce, telefon mobil, tabletă sau telecomandă. Controlul este asigurat de o aplicație mobilă de nouă generație. Immax NEO funcționează pe platforma globală Tuya, care poate integra toate dispozitivele într-un singur sistem controlabil. Pe lângă iluminat și numeroase elemente ale casei inteligente, poate gestiona și componente de securitate precum alarma, camerele și diferiți senzori de securitate. Aplicația acceptă limba pe care o folosiți în mod curent pe telefonul dvs.
| Smart | Da |
|---|---|
| Culoarea luminii | Alb cald/Alb natural/Alb rece |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 40 W |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 40 W |
| Temperatură de culoare | 3000-6000 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Flux luminos total | 2800 lm |
| Tip | Plafonieră |
| Funcție | Control la distanță/Tehnologie LED/Iluminat inteligent |
| Echivalent cu un bec convențional | 195 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 40 W |
| Formă | Dreptunghiular |
| Unghiul fasciculului luminos | 110 ° |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 90 Ra |
| Stil | Altele |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Series | SLEEKLINE Brilagi |
| Producător | Brilagi |

Cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Din sticlă
În stocLivrare gratuită
Înălţime, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă, cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din metal, smart
În stocLivrare gratuită
Din sticlă
În stocLivrare gratuită
Cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

Cu lumină caldă, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

Cu lumină caldă, cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă, cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Din plastic, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită

Din metal, din plastic, diametru
În stocLivrare gratuită

Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

Smart
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Robot
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Mobil, A+++, A++
În stocLivrare gratuită