Montaj simplu.
Istoricul prețurilor
- 30.05.2026 - 180,9 RON
- 17.11.2025 - 180,9 RON
- 24.07.2024 - 154,9 RON
- 15.01.2024 - 155 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Descrierea produsului
Produs direct de la producător ARGUS light pe care îl avem în stoc la prețul de 154.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
Specificații
| Tipul lămpilor | LED |
|---|---|
| Culoarea luminii | Neutră |
| Lățime | Lăţime |
| Culoare | Gri |
| Stil | Clasic |
| Tip | Corp de iluminat pentru mobilier de bucătărie |
| Loc | Bucătărie |
| Funcție | Tehnologie LED/Întrerupător pe corpul produsului |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 10 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 10 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 55 W |
| Temperatură de culoare | 4000 K |
| Flux luminos total | 800 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Durata medie de viață a sursei | 25000 h |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Metodă de conectare | Conexiune directă |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 10 W |
| Series | UNIT Argus |
| Producător | ARGUS light |
Recenzii
Recenzii ale utilizatorilor
Produse similare

LED lampă subliniară cu senzor LED/2,5W/5V 4000K 3000 mAh
Tip LED, - lumină neutră, lăţime
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Corp de iluminat LED pentru corpuri de bucătărie VILLY LED/5W/230V negru Globo 42008-5B
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Corp de iluminat LED pentru mobilier de bucătărie cu senzor LED/1,5W/5V 4000K
Tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
LED lampă subliniară cu senzor LED/2W/5V 2200 mAh 3000K
Tip LED
În stocLivrare gratuită
LED lampă sub dulap cu senzor LED/1,5W/5V 1500 mAh 3000K
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
vidaXL Cap raclete de podea, 60,5x2x5 cm, oțel și cauciuc
- lampă clasică
În stocLivrare gratuită
Lustră LED pe cablu SAMSUNG CHIP LED/40W/230V 6400K neagră
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED pentru sistem de șină monofazic Rabalux 70102 LiTrack LED/16W/24V 33 cm
Tip LED
În stoc
Corp de iluminat LED fluorescent DIANA LED SMD/18W/230V
Tip LED, cu lumină rece, ECOlogic
În stocLivrare gratuită
Corp de iluminat LED industrial High Bay LED/100W/230V 6500K IP65
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Corp de iluminat LED industrial dimabil MISTY LED/10/13/16/18W/230V 4000/6500K IP66
Tip LED, - lumină neutră
În stocLivrare gratuită
LED Lampă design minimalist LED/5W/230V alb
Tip LED
În stoc
Sursă de alimentare pentru corpuri de iluminat în sistem de șină Rabalux 70205 LiTrack 180W/24V 10,2+41 cm
Tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Ecolite TL2016-28SMD/5,5W - Lampă LED design minimalist GANYS LED/5,5W/230V
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Ecolite TL2016-42SMD/10W - Lampă LED design minimalist GANYS LED/10W/230V
Tip LED, - lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Corp de iluminat LED tehnic dimmabil 24/29/34/40W, 230V, 3000/4000/6500K, IP65
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Corp de iluminat tehnic LED, 50 W, 230 V, 4000 K, 150 cm, IP65
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Corp de iluminat LED tehnic 36W, 230V, 6000K, 120 cm, IP65
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Osram-LED lampă LED pentru montare sub dulap, dimmabilă, cu senzor, LINEAR ANGLE, LED/7,5W/230V, 55 cm, negru
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Corp de iluminat LED fluorescent tehnic cu senzor de mișcare LED/36W/230V 6500K IP65 120 cm
Tip LED, cu lumină rece, lăţime
În stocLivrare gratuită
Eglo 93707 - Corp de iluminat LED fluorescent KOB 3xLED/2,3W/230V
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED RGBW dimabilă SALITERAS-Z LED/20,4W/230V Eglo 900024
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Sursă de alimentare pentru corpuri de iluminat în sistem de șină Rabalux 70204 LiTrack 80W/24V 10,2+33 cm
Tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
LED Lampă design minimalist LED/15W/230V alb
Tip LED, - lampă clasică, - lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Osram - Lampă LED sub dulap LINEAR EDGE LED/8W/230V 50 cm, dimmabilă, cu senzor, negru
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Osram - Lampă LED dimabilă pentru montaj sub dulap, cu senzor UNDERCABINET LED/5W/230V, neagră
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Lampă LED stradală Philips CORELINE MALAGA LED/47W/230V 4000K IP65
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Corp de iluminat LED fluorescent industrial SIRMIUM LED/52W/230V IP65 4000K 150 cm
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Osram - Corp de iluminat LED RGBW sub-dulap, dimmabil, cu senzor, LINEAR EDGE LED/8W/230V, negru + telecomandă
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Corp de iluminat tehnic LED, tip fluorescent, cu senzor de mișcare, 48W/230V, IP65, 4000K, 150 cm
Tip LED, - lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Corp de iluminat tehnic LED cu senzor de mișcare LED/48W/230V IP65 6500K 150 cm
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Osram - Aplică LED dimmabilă LINEAR TURN LED/6W/230V 35 cm neagră
Tip LED
În stocLivrare gratuităCele mai bune produse de la Luminam.ro

Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/24W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Bec LED pentru piscină LED/25W/12V IP68 6500K
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/36W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Aigostar - Aplica LED pentru oglindă de baie, 12W, 230V, 4000K, 60 cm, IP44, negru
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED cu senzor pentru baie NIVERA LED/24W/230V IP54 d. 30 cm alb + telecomandă
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Brilagi - Corp de iluminat LED pentru baie ULTRA SLIM, 12W, 230V, Ø 22,5 cm, auriu, IP54
De tavan, cu protecție IP44
În stoc
Lampă de noapte LED reglabilă cu ceas KAJA LED/1,3W/5V 3000K
În stoc
Alarmă cu senzor de mișcare fără fir 6xAA albă Nedis ALRMMW20WT
În stoc
Element de încălzire de exterior Nedis HTPA21BKW SmartLife 600/1200W/230V Wi-Fi Tuya IP24
Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED dimabil SLIMFRAME WOOD LED/58W/230V 124x33,7 cm + telecomandă inclusă
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Radiator de exterior 100W/2000W/230V IP65 Nedis HTPA30ESS + telecomandă
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23688/DUB2 - Ceas LED cu senzor de mișcare, alimentare 1xAA, Ø 32 cm, stejar
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23712/DUB/BAT2 - Ceas LED reglabil cu senzor, LED/1xAA, diam. 32 cm, stejar
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Puzzle mecanic 3D din lemn, glob strălucitor RoboTime
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Corp de iluminat LED fluorescent tehnic Philips 31247/31/P0 AQUALINE LED/50W/230V IP65
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Set de 3 becuri LED vintage Philips B35, E14, 4,3 W, 230 V, 2700 K
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
SET 2x bec LED auto 11972 U2500 CX H7/H18 PX26d/PY26d-1/16W/12V 6000K
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Lustr LED pentru copii OXFORD 5xE27/15W/230V montat pe tavan
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită