
LED Lampă design minimalist LED/15W/230V alb
Tip LED, - lampă clasică, - lumină neutră
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Corp de iluminat LED cu tub T5, potrivit, de exemplu, ca iluminat pentru blatul de bucătărie. Mai multe corpuri de iluminat pot fi conectate într-o linie continuă.Partea de conectare este inclusă în corpul de iluminat. Lungimea cablului de alimentare: 0,5 m. Material: aluminiu. Unghiul de emisie: 120°. Culoarea luminii: alb rece. Indicele de redare a culorilor CRI > 80 Ra8. LED de 18W corespunde unei becuri clasice de 115W. Nu conține întrerupător, destinat pentru conectare directă la rețeaua electrică.
| Tipul lămpilor | LED |
|---|---|
| Culoarea luminii | Rece |
| Ecologic | Da |
| Stil | Altele |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Flux luminos total | 1800 lm |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea de intrare a sursei | 18 W |
| Loc | Bucătărie |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Metodă de conectare | Conexiune directă |
| Tip | Corp de iluminat pentru mobilier de bucătărie |
| Unghiul fasciculului luminos | 120 ° |
| Numărul ciclurilor de comutare | 50000 ON/OFF |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 18 W |
| Grad de protecție ip | IP44 |
| Echivalent cu un bec convențional | 125 W |
| Durata medie de viață a sursei | 50000 h |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Temperatură de culoare | 6500 K |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 18 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Series | DIANA NBB |
| Producător | NBB |

Tip LED, - lampă clasică, - lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stoc
Tip LED, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED, cu lumină rece
În stoc
Tip LED
În stoc
Tip LED
În stoc
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stoc

Tip LED, - lumină neutră, lăţime
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED, cu lumină rece
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED, cu lumină rece, lăţime
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină neutră, lăţime
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stoc
Tip LED, - lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină neutră
În stoc
- lampă clasică
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Benzi cu LED, din plastic, sursă de alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită