

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Eglo pe care îl avem în stoc la prețul de 120.00 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Material | Metal, Plastic |
|---|---|
| Lățime | Lăţime |
| Culoarea luminii | Caldă |
| Culoare | Negru |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 16,5 W |
| Tip | Plafonieră |
| Loc | Cameră de zi/Dormitor |
| Număr de becuri | 1 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Tensiune | 230 V |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Flux luminos total | 1800 lm |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Formă | Rotund |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 16,5 W |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 16,5 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 124 W |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Durata medie de viață a sursei | 25000 h |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Stil | Altele |
| Series | FUEVA Eglo |
| Producător | Eglo |

Din metal, din plastic, lăţime
În stocLivrare gratuită

Din plastic, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită

Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Atipică, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă, cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă, cu lumină neutră, cu lumină rece
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din metal, din plastic, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită



Pătrată, cu o sursă de iluminat
În stocLivrare gratuită
Din metal, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, lăţime
În stocLivrare gratuită

Din metal, din plastic, lăţime
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, lăţime
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită

Smart
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, lăţime, înălţime
În stoc
Din metal, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită

Din sticlă, din metal, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Robot
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită